Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Mam 23 lata i jestem studentem Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na specjalności MUSICAL - obecnie na etapie magisterskim.

Moim marzeniem jest grywać na polskich scenach musicalowych. Uczestniczyłem w wielu projektach teatralnych i mojemu sercu bardzo bliskie jest aktorstwo. Również jedną z moich namiętności jest dubbing lub voiceover. Uwielbiam filmy Disney'a, a ze względu na charakter mojego wykształcenia w szczególności songi, które w nich występują (najbardziej to songi czarnych charakterów :D).

Bardzo chciałbym się spełnić w owym zawodzie (lektora/aktora podkładającego głos postaciom), więc ostatnio zakupiłem potrzebny do tego sprzęt i staram się powolutku spełniać moje marzenia! Wiem, że jeszcze czeka mnie dużo nauki i proces kształcenia nigdy się nie kończy, zwłaszcza w zawodach artystycznych.

Zapraszam do odsłuchania!

W razie chęci skontaktowania się ze mną zostawiam adres mailowy: janko851@wp.pl

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama