Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Mam 23 lata i jestem studentem Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na specjalności MUSICAL - obecnie na etapie magisterskim.

Moim marzeniem jest grywać na polskich scenach musicalowych. Uczestniczyłem w wielu projektach teatralnych i mojemu sercu bardzo bliskie jest aktorstwo. Również jedną z moich namiętności jest dubbing lub voiceover. Uwielbiam filmy Disney'a, a ze względu na charakter mojego wykształcenia w szczególności songi, które w nich występują (najbardziej to songi czarnych charakterów :D).

Bardzo chciałbym się spełnić w owym zawodzie (lektora/aktora podkładającego głos postaciom), więc ostatnio zakupiłem potrzebny do tego sprzęt i staram się powolutku spełniać moje marzenia! Wiem, że jeszcze czeka mnie dużo nauki i proces kształcenia nigdy się nie kończy, zwłaszcza w zawodach artystycznych.

Zapraszam do odsłuchania!

W razie chęci skontaktowania się ze mną zostawiam adres mailowy: janko851@wp.pl

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2022-01-13 Przemysław Strzałkowski

Dzień dobry,

Ależ Pan brawurowo pojechał w próbce 2! Gratuluję żartobliwej parodii zjawiska, które swego czasu Agnieszka Czekańska nazwała w wywiadzie "reklamą reklamiarską". W dodatku od strony technicznej pojechał Pan 30" jednym ciurkiem - oczywiście z szybkimi wdechami, ale i tak płuca są ;)

Wprawdzie trend w reklamie od pewnego czasu bywa odwrotny - reklamy udają, że nimi nie są, preferując głosy "naturalne" - ale w ogólnej perspektywie coraz mniej w nich polotu i żartu. Wkrada się zachowawczość. No, ale to temat na osobny poemat ;)

Wydaje mi się, że w próbce 3 słyszę lekką nosowość. Może to był akurat taki dzień? A jeśli to u Pana częstsza tendencja - warto się temu przyjrzeć.

Dobrze, że dysponuje Pan własnym sprzętem do nagrań. Jednak zapewne Pan wie, że większość zleceń lektorskich można ogarnąć w domu, ale z dubbingiem bywa już inaczej. Dubbing zazwyczaj wymaga wizyty w studio, a tu - poza nielicznymi wyjątkami - rządzi Warszawa. Ergo: jeśli nie mieszka Pan w stolicy, dubbing = przeprowadzka.

Życzę trafionych wyborów :)

 

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama