Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Od czasów szkolnych kształcę swój głos, który do tej pory służył mi przede wszystkim w rozwijaniu pasji. Moja dotychczasowa przygoda z pracą głosem opierała się na śpiewie w chórach (miejskim i w kilku akademickich), udziale w konkursach recytatorskich i działalności w teatrach (miejskim i studenckim). Po zakończeniu aktywności w teatrze studenckim rozpoczęłam współpracę z radiem akademickim, a następnie ze stacją radiową w Rzeszowie. 
Praca głosem była niezwykle satysfakcjonująca i utwierdzała mnie w przekonaniu, że rozwijając mój głos mogę jeszcze wiele zdziałać.

Będę wdzięczna za wszelkie sugestie, porady, krytykę a także za szansę wykazania się jako profesjonalna lektorka. Bliższe są mi teksty przyrodnicze, dokumentalne czy audiobooki niż energetyczne teksty reklamowe, dlatego też moje próbki zawierają takie właśnie treści.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2020-10-02 Przemysław Strzałkowski

Pani Izabelo,

Przede wszystkim namawiam i apeluję o więcej luzu! Bo słychać, że się Pani spina. A w efekcie stara się Pani CZYTAĆ TAK BARDZO DOKŁADNIE, że aż... za bardzo :) Jeżeli uda się rozluźnić napiętą szczękę, to osłabną też słyszalne tu i ówdzie szeleszczenia. 

Wiem, łatwo tak mówić. Wielu przez to przechodzi. To chyba kwestia czającej się w tyle głowy świadomości, że będzie się ocenianym... i łapie człowieka szczękościsk połączony z nad-precyzyjną wymową, taką w każdej sylabie i głosce na maksa, na napince dokręconą.

Proszę myśleć o większym luzie, o czymś przyjemnym. A nie o tym, że ludzie będą słuchać. Proszę się skupiać na treści i nastroju, a nie na późniejszej ocenie i potencjalnych szansach - albo ich straceniu.

Ku pokrzepieniu cytat z naszego wywiadu z Agnieszką Czekańską:

"Gdybym miała zaczynać dziś, myślę, że bym się bardzo spinała. Mogę doradzić, żeby się za bardzo nie denerwować, bo to bardzo przekłada się na jakość mówienia, na spięcie, na ograniczenie możliwości interpretacji. Pomyślcie: to tylko reklama, spokojnie."

2020-10-04 IzabelaB

Panie Przemysławie,
Bardzo dziękuję za odsłuchanie moich nagrań i za komentarz. Świetnie Pan wyczuł, że czytając myślę o słuchających. Zawsze uważałam to za plus ale nie dostrzegałam jednocześnie jak bardzo napięcie bierze górę. Przy każdym kolejnym nagraniu będę mieć przed oczyma Pana uwagi i dam sobie więcej swobody.
Pozdrawiam serdecznie!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama