Baza polskich lektorów
BAZA LEKTORÓW

Poznaj twarze i historie polskich lektorów! Poniżej przedstawiamy sylwetki najpiękniejszych głosów lektorów filmowych, reklamowych i dubbingowych. Uwaga! Znalazłeś nieaktualny wpis? Masz dodatkowe informacje lub uwagi? Pisz do nas.

Tomasz Woźniak zaczynał jako DJ w warszawskich rozgłośniach; jest głosem znanym z Radia Złote Przeboje, Radia Eska i Rock Radia (wcześniej Radio Roxy, w którym współprowadził z Marią Peszek program "RadioMaria"). W nieistniejącej już Superstacji wraz z Jakubem Wątłym współprowadził program "Zwierciadło tygodnia".

Jego ciepły, wiarygodny i przekonujący tembr dobrze sprawdził się również w narracji. - Z „kolegą” mikrofonem poznaliśmy się ponad 20 lat temu i tak już zostało… Obecnie pracujemy m.in. dla TVN, POLSAT Viasat History, Onet, T-Mobile, WP, AGORA. Nagrywamy spoty radiowe, telewizyjne, kinowe, narracje, zapowiedzi lektorskie, filmy instruktażowe - wylicza na swojej stronie. Współpracuje także z Faktorią Lektorską Mikrofonika.  

Jeden z ulubionych cytatów: "Całego świata nie zmienisz, ale gdy możesz zmienić świat jednego człowieka... to po prostu to zrób."

(źródło: materiały własne, lektortv.pl, facebook.com)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. spot "Nowy Mercedes klasy C rozpędza emocje"
  2. fragment narracji
  3. spot "Huawei: Make It Possible"

Oceń lektora

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama