Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Mikrofon mnie lubi. Nie mam osiągnięć poza konkursami recytatorskimi w młodości.

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (3)

2020-09-03 Przemysław Strzałkowski

Panie Romanie,

Słychać - a jakże - że miał Pan (i nadal ma, bo to jak z jazdą na rowerze ;)) zacięcie recytatorskie. Z kolei narracja jest swobodna, płynna i nie pozbawiona nawet "mrugania okiem" do słuchacza.

Może Pan mówić "mikrofon mnie lubi" nie na wyrost, bo się go Pan nie boi - i to słychać. Mamy zatem dobrą bazę. O ile jednak dysponuje Pan świadomością zawieszek, pauz i pewnych niuansów w poezji oraz swobodą w narracji, zdarza się Panu czasem zapomnieć i popłynąć w wymowie.

Mam na myśli zbitki ("urodzonanajprościej") czy niestaranności ("zmusiśdopowrotu", "kryówce"), które pojawiają się, gdy Pan przyspiesza frazę.

Ciekaw jestem, jak by Pan wypadł w narracji dokumentalnej lub reklamie. Widzę, że ma Pan jeszcze jedną próbkę do wykorzystania / dodania. Może...? ;)

 

2020-09-07 me_wash

Trochę mało do posłuchania. Przydałaby się jakaś reklama. Mimo słabej jakości próbek, tembr wydaje się dość przyjemny, raczej neutralny. Takie też są potrzebne - nie każdy musi buczeć basem niczym subwoofer. :) Powodzenia!

2023-07-20 Fenek

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama