Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Odkąd pamiętam, praca lektora czy aktora dubbingowego była moim marzeniem. Już od najmłodszych lat prezentacje szkolne i słynne czytanie „na głos” przychodziły mi z dużą łatwością, sprawiając przy tym mnóstwo frajdy. I chociaż życie poukładało się nieco inaczej, a ja obrałam całkiem inny kierunek, to nie chcę zamykać sobie tej drogi.

Przez wiele lat uczestniczyłam w konkursach recytatorskich, zajęciach teatralnych i drobnych produkcjach, które oswoiły mnie z pracą w studio. Mam nadzieję, że przygoda z „mikrofonem” wciąż jeszcze przede mną.

Pozdrawiam serdecznie,
Justyna Gałat

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (4)

2020-02-08 Meli

Bardzo przyjemnie się słucha. Ładna barwa głosu. Słychać doświadczenie w czytaniu. Pewnie szlifowanie tego warsztatu zaowocuje, że trafisz prędzej czy później do studia nagrań :) Pozdrawiam!

2020-04-15 me_wash

Jak wyżej - słychać doświadczenie w czytaniu i jakiś tam warsztat - nie pozostaje nic jak szlifować umiejętności. Może warto popracować nad rytmiką i oddechem, zawsze warto ćwiczyć interpretacje no i uparcie dążyć do celu :) Pozdrowienia i powodzenia! :) 

2020-12-27 Pilmat

Hej,

Jeśli szukasz doświadczenia jako głos mam do przeczytania 3 strony A4 wstępu na początek, później zobaczymy (oczywiście nie za darmo). Jeśli jesteś zainteresowana zapraszam na pilcio44@gmail.com

2021-01-28 Fenek

Witam serdecznie. Proszę o kontakt. Poszukuję osoby do większego projektu.
Fenek4@gmail.com oferta wygasa 10 lutego 2021. Pozdrawiam Ryszard

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama