Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Na co dzień pracuję głosem rozmawiając z klientami w sklepie, w którym jestem zatrudniony. "Na zapleczu" ćwiczę dykcję, mówię łamańce lub chodzę ze wsadzoną do kieszeni karteczką z jakimś trudnym do wymówienia wierszem lub tekstem, który często powtarzam. To mi sprawia radość.

Świat lektorski jest dla mnie czymś niezwykłym; tekst nabiera w nim życia dzięki pięknej barwie i charakterowi osoby przed mikrofonem. Też bym tak chciał - choćby skromnie, w małej formie :) Inne pasje to fotografia oraz piesze wędrówki po Tatrach i Gorcach.

Jeśli ktoś z Państwa pragnąłby umieścić mój głos w swoim projekcie, czułbym się zaszczycony. Kontakt: zsograt89@gmail.com

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2024-02-12 me_wash

Cześć! Nie chciałbym demotywować. Wizyta u logopedy niech będzie początkiem tej drogi. Dykcja jest mocno do poprawy - nie można przesłać próbki, w której na wstępie wjeżdża - "wszysko". Albo tutaj - "...jeżeli zobaczy, że nie umie (tu jest pierwsza osoba liczby pojedyńczej) się całować" - /ja nie umieM, on nie umiE/. To próbka 3, a teraz słucham próbki 2 - coś tam gra, ale nie dałbym rady wytrwać słuchając tego dłużej niż te 60 sekund. Nagranie w stylu audiobooka, ale niestety brakuje tu płynności, pewności siebie, no i melodia czytania jest niepoprawna. Artykulacja jest jakby za mocna, jakbyś starał się każde słówko przeczytać mega wyraźnie, co skutkuje niestety upośledzeniem interpretacji. W próbce pierwszej - nie wiem czy to kwestia słabych warunków nagraniowych czy słyszę lekkie seplenienie... No i dykcja.. Jeśli oczekujesz, że branża Cię przyjmie, to niestety, ale długa droga jeszcze przed Tobą. Powodzenia! 

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama