Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (3)

2014-03-21 tomekb

Panie Mateuszu ja się piszę do oceny. To nie będzie łatwe bo jest Pan głosowym schizofrenikiem :) Nie chodzi mi o zdolności interpretacyjne, aktorskie tylko o sposób emisji głosu. I tak: głos naturalny ma poważne kłopoty z dykcją, emisją, jest momentami nieznośnie niechlujny. Ale to jest całkiem przyjemny tembr. Natomiast reszta ról jest w dużym stopniu pozbawiona tych minusów. Jak to się dzieje? :) Moim zdaniem ma Pan tyle propozycji, że bez problemu zwróciłby Pan uwagę w studiach dubbingowych, albo w kabarecie :) Na pewno warto to ciągnąć dalej.

2014-06-11 MKraska

Nie wiem czy wszyscy ucieszyli by się na te słowa uznania, lecz mnie one uradowały. Skąd ta różnica i jak to się dzieje ? Gdy ktoś tak długo szkoli się w imitacjach różnych głosów i dźwięków, po jakimś czasie przestaje zwracać uwagę na błędy swojego "pierwotnego" ja. I choć mój głos wad ma co niemiara (co już zacząłem opanowywać), to właśnie dubbing jest czymś, co zawsze "głosowy schizofrenik" chciałby robić :D

2017-07-24 me_wash

Wolałbym jednak jeden porządny tembr o nienagannej dykcji. Interpretacja w scenkach na pewno byłaby na bogato, ale nie widzę Pana w tekstach multimedialnych czy reklamach, a dubbing - czasem mam wrażenie, że znani aktorzy mają już zaklepane wszystkie role. Czy można gdzieś posłuchać nowych rzeczy od Pana? Jestem ciekaw czy jest jakiś progres czy porzucił Pan tę pasję.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama