Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Mam na imię Agata i mam 35 lat. Jestem żoną i mamą dwójki dzieci. Od 4 lat pracuję jako Asystentka Zarządu w spółce-córce niemieckiej firmy w Poznaniu. Jako Asystentka podejmowałam się najróżniejszych zadań czy wyzwań, niejednokrotnie amatorsko dubbingując polskim głosem w filmach nagrywanych przez Prezesa naszej firmy z Niemiec.
Wtedy otrzymywałam feedback od wielu osób, że bardzo dobrze się mnie słucha, że mam radiowy głos i nienaganną dykcję.

Czytam również regularnie moim dzieciom, które siedzą wtedy jak zaczarowane, a kiedy tata ma mnie wyręczyć, to dzieci jednogłośnie protestują: „Nieeee, mama ładniej czyta” :). Jako dziecko wielokrotnie brałam udział w konkursach recytatorskich, występowałam też jako konferansjerka i tak ta pasja towarzyszy mi od wielu lat.

Obok tego - kocham aktywnie spędzać czas, uwielbiam również mój ogród, który tworzę z sercem, a on w zamian koi moje zmysły przez dobre 4 miesiące każdego roku. Chętnie też gotuję, maluję i aranżuję swoje wnętrza.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama