Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Od szkoły średniej interesowało mnie dziennikarstwo radiowe. Dlatego też wraz z grupą znajomych z liceum prowadziłem szkolny radiowęzeł. Moja kariera dziennikarska zaczęła się od praktyk w Radiu Wrocław. Następnie było radio Złote Przeboje i kilka innych rozgłośni radiowych. Znajomi twierdzą, że mam bardzo dobrą dykcję i ładny głos. Lubię czytać łamańce językowe i w sumie od tego zaczęła się moja przygoda z lektorstwem.

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3
  4. Próbka nagrania użytkownika 4

Oceń próbkę

-1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (8)

2018-02-20 Dawid Gruchlik

Zapraszam do komentowania.

2018-02-23 me_wash

Hej, na pewno jest dykcja do poprawy - sporo godzin mozolnych ćwiczeń przed Tobą - wszystkie "sz" "cz" itp. Na pewno warto też zwrócić uwagę na hiperpoprawność na głoskach "siĘ, czapkĘ, górĘ, dziurĘ". Tembr jest dość przeciętny - no hard feelings, ale nie wiem czy warto poświęcać czas i pieniądze by być przeciętnym lektorem, bo z czytania raczej nie wyżyjesz.

2018-03-07 me_wash

Po przesłuchaniu czwartej próbki potwierdza się moja teza. To nie jest kwestia jakości nagrania, a wada wymowy. Jeśli chcesz nadal próbować swoich sił w temacie, powinieneś udać się do logopedy. 

2018-03-12 Dawid Gruchlik

A moja teza jest taka, ze u logopedy byłem już jakiś czas temu. Polecam!

2018-03-16 tomekb

Panie Dawidzie językowe wygibasy nie zmieniają ogólnego wrażenia. Szczerze mowiąc, takich głosów są setki tysięcy. Absolutnie przeciętny polski wokal. Może w jako reporter będzie Pan miał okazję się sprawdzić, ale lektorowanie to moim zdaniem strata czasu.

2018-03-16 me_wash

Dawidzie, w takim razie pozostaje ćwiczyć dykcję jeśli chcesz coś w ogóle działać w polu użyczania głosu. Nie miej mi za złe proszę, ale dział ten jest po to, by oceniać próbki lektorskie i ewentualnie pomóc, naprowadzić w stronę jakiegoś postępu. Tutaj jest naprawdę dużo pracy przed Tobą. Powodzenia!

2018-03-21 Dawid Gruchlik

Ok dziękuję bardzo za konstruktywną krytykę.

2018-03-21 neurologopeda

Myślę, że ma pan inne talenty, "lektorstwo" raczej niekoniecznie jest pana 'konikiem'. Na pierwszy 'rzut ucha' zaburzone głoski szeregu szumiącego. Jeśli chce pan drążyć ten temat - polecam terapię u dobrego logopedy. Pozdrawiam.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama