Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Odkąd pamiętam chciałem spróbować swoich sił w byciu lektorem, ponieważ zawsze imponowało mi, jak umiejętne wypowiadanie zdań lub nawet poszczególnych słów jest w stanie przykuć uwagę słuchacza. Na początku 2022 roku po raz pierwszy miałem okazję użyczyć swojego głosu podczas nagrywania filmu promocyjnego przez Studencką Telewizję Internetową TVPW. To doświadczenie spodobało mi się bardzo, a wskazówki otrzymane przy tym projekcie były bardzo rozwijające.

Dorastając regularnie przez kilka lat jako lektor czytałem w rodzinnej parafii, również podczas dużych uroczystości, przez co mam doświadczenie w czytaniu różnych, również trudnych tekstów. Często słyszałem pozytywne opinie, że bardzo ładnie czytam lub mam świetny głos i powinienem spróbować na profesjonalnym gruncie. Przede mną jeszcze dużo pracy, a do niej namawiać mnie nie trzeba. Potrafię szybko przyswajać wiedzę i wcielać ją w życie.

Natomiast w wolnym czasie nie wyobrażam sobie życia bez sportu. Uwielbiam przede wszystkim kolarstwo górskie, treningi wytrzymałościowe i interwałowe, górskie wędrówki i aktywną turystykę.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2023-06-14 me_wash
Dzień dobry, przykro mi, ale jak dla mnie nie ma tutaj nic. Interpretacja powiedzmy jest poprawna, ale dykcyjnie słychać niedociągnięcia, tembr zwyczajny, nie ma w nim nic ciekawego. Tylko jedna próbka. Czytane dość wysoko. Jak dla mnie szkoda Pana czasu na inwestowanie - raczej nie będzie Pan miał klientów na rynku. Powodzenia i pozdrowienia!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama