Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Jako lektor z trzyletnim doświadczeniem zdobytym pod okiem wybitnego eksperta w dziedzinie dubbingu i lektorstwa, wyróżniam się wyjątkową umiejętnością aktorstwa wielogłosowego. Posiadam zdolność do kreowania co najmniej pięciu różnych głosów, co pozwala mi na dynamiczne i ekspresyjne przedstawianie różnorodnych postaci, szczególnie w audiobookach dla dzieci. Ta wieloaspektowa umiejętność, połączona z moją pasją i profesjonalizmem sprawia, że każda opowieść ożywa, zapewniając słuchaczom bogate i angażujące doświadczenie.

Mimo że nie dysponuję jeszcze rozbudowanym portfolio, moje intensywne szkolenia i zaangażowanie w projektach, realizowanych w ramach własnej działalności, są gwarancją najwyższej jakości wykonania. Elastyczność mojego głosu i umiejętność dostosowania się do różnych stylów narracji czynią mnie doskonałym wyborem dla wydawnictw i indywidualnych klientów, którzy poszukują lektora zdolnego wzbogacić ich audiobooki o wyjątkową głębię i różnorodność.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2024-02-12 me_wash

Cześć! Po odpaleniu pierwszej próbki nie da się nie zwrócić uwagi na ciekawy, głęboki tembr. Fajnie, że potrafisz kreować różne charaktery. Dla audiobooków jak najbardziej. Ciekaw jestem jak sprawdziłbyś się w reklamach czy narracjach, które pozostają raczej neutralne w interpretacji.  Powodzenia w dalszej drodze! 

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama