Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Ponad trzy lata pracowałem głosem dla największego operatora telefonicznego w Polsce. W tym roku lektorskie wyzwanie z cyklu "z ziemi polskiej do włoskiej ;)", a konkretnie użyczyłem głosu do filmu reklamowego, we włoskiej wersji językowej. Nagrywam trochę poezji, w ramach warsztatowych działań i umieszczam w sieci. Mam świadomość, że zawód lektora, to bardzo trudny zawód.  A nie ukrywam, że chciałbym go wykonywać profesjonalnie. Dlatego wciąż się uczę i pragnę rozwijać w tym kierunku. Wszystkim pracującym głosem życzę wielu, wielu zleceń i determinacji na lektorskiej niwie. Do usłyszenia!!!
Głęboko wierzę, że kiedyś wszyscy usłyszymy się w eterze!!! ;)
Nie tylko szczęście, lecz determinacja  spora,
Zrobi z Ciebie zawodowego lektora ;)
Taka myśl mnie naszła a propos... ;)

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3
  4. Próbka nagrania użytkownika 4
  5. Próbka nagrania użytkownika 5

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2016-10-12 tomekb

Jednak jakość nagrania robi wielką różnicę. Wydaje się, że próbka nr jeden naprawdę pokazuje Twoje możliwości. Masz dziwny tembr, nieszczególnie przyjemny, ale jednak bardzo przyciągający uwagę. Słychać, że lubisz i umiesz czytać, a to wcale dziś nie jest takie oczywiste. Choć na pewno nie wystarczy. Te słabsze jakościowo próbki mnie nie przekonują. Ale widziałbym Cię w mediach, raczej w roli reportera, radiowca. Czy lektora? Jakbyś miał znane nazwisko wszystko by Ci wybaczyli przy czytaniu książek ;) A tak... łatwo nie będzie, mimo determinacji.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama