Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Jestem absolwentką wydziału aktorskiego na uczelni Rose Bruford College of Theatre and Performance w Londynie. To właśnie tam rozpoczęła się moja droga do pracy z głosem. Na studiach zrozumiałam potencjał głosu do kreowania postaci i przekazywania najróżniejszych emocji. W tym czasie zostałam również wciągnięta w świat muzyki i śpiewu, gdzie głos objawił mi się w zupełnie nowej formie. Od tego czasu moja fascynacja głosem i milionem światów i historii, które w nim mieszkają, cały czas rośnie.

Obecnie gram w teatrze we Wrocławiu. Pracuję również samym głosem przy kursach języka angielskiego. Jednak to opowiadanie historii było dla mnie zawsze najważniejsze i ogromnie cieszę się na rozpoczęcie tej przygody z głosem.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2021-05-06 PinkGuy

Pani Kasiu

Ładna emisja i tembr, taki młodzieżowy, dobrze pasuje do właśnie vinted, spotify.

ale

przed Panią jest trochę pracy jeśli chodzi o technikę i artykulację. Znam wielu aktorów, którzy mierzą się z podobną trudnością. Niektóre słowa są wypowiedziane niedbale, a jeśli celujemy w lektorowanie - prawidłowa dykcja to podstawa. Tu proponuję ćwiczenia z korkiem - są naprawdę dobre.

No i jeśli Pani nagrywała na mikrofonie - proponuję zamontować popa. Powinien wyeliminować te eksplodujące głoski.

Proszę rozbudować swoje demo o poważną narrację (bez aktorskiego fiku miku) i mniej aktorską, bardziej dynamiczną reklamę.

Nagrywać się. Puszczać. Nagrywać. Puszczać. Puścić znajomym. Puścić zawodowcom z prośbą o opinię. Nie przejmować się. Dalej nagrywać.

Powodzenia i pozdrawiam

Różowy Gość

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama