Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Od ponad dwóch lat jestem konsultantką telefoniczną. Można powiedzieć, że pracuję głosem. Kilkukrotnie zdarzyło mi się usłyszeć pochlebne komentarze na temat swojego głosu, dlatego postanowiłam przedstawić próbkę swoich możliwości.

Chciałabym zapoznać się z opiniami słuchaczy na temat moich nagrań, będę wdzięczna za wszelkie opinie.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2022-01-12 Przemysław Strzałkowski

Dzień dobry,

Pochlebne komentarze, które słyszy Pani na temat swojego głosu, istotnie nie biorą się znikąd. Głos również dla mnie jest ciekawy; być może nieco subiektywnie, ponieważ lubię, gdy damski głos jest odrobinę matowy i piaskowy. Dość powiedzieć, że Pani głos "wchodzi w ucho" bez większych przeszkód ;)

Natomiast w próbkach narracji na plus zaliczyłbym to, że nie spina się Pani. Wręcz przeciwnie - tekst jest podawany jakby od niechcenia. Przeciwieństwo takiego podejścia - czyli kompulsywne, chaotyczne atakowanie tekstu - jest dość częstym błędem w amatorskich próbach. (Amatorskich oczywiście w sensie stricte lektorskim, bo wiadomo, że konsultantką telefoniczną nie może być każdy. A przynajmniej nie powinien ;))

Jeśli chciałaby Pani wchodzić na kolejne, wyższe poziomy pracy z mikrofonem, to warto eliminować: głośne oddechy, sklejanie ust (i słyszalne przez to cmokania) oraz zanikające tu i ówdzie końcówki.

Pozdrawiam!

 

 

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama