Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Pracę nad swoim głosem rozpocząłem od dołączenia do zespołu Funk Da System w 2014 roku. Podczas nagrywania naszej pierwszej płyty w katowickim studiu miałem okazję usłyszeć pewnego lektora w trakcie wykonywania swojej pracy, która momentalnie mnie zafascynowała.

Krótko po tamtej chwili nagrałem kilka próbek lektorskich, będąc ciekawy, jak brzmię naśladując znane mi wtedy głosy z filmów i reklam. Zmotywowany pozytywnym odzewem ze strony swoich bliskich znajomych, postanowiłem pracować nad swoim głosem już nie tylko wokalnie. Moim pierwszym publicznym projektem lektorskim był film "Starochorzowskie Dźwiękoobrazy - Po Żniwach".

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2020-12-18 Kamarias

Bardzo adekwatny głos do zaprezentowanych próbek :)

2021-02-03 Przemysław Strzałkowski

A mnie bardzo się podoba, że nic Pan nie kombinuje głosem na siłę. Bo sztuczne przyduszanie w dół (to zawsze słychać) jest częstym błędem.

U Pana słychać za to werwę i świeżość w "naturalnym" głosie. Doświadczenia wokalne też prawie nigdy nie idą na marne. Jak na zapewne krótki staż - to już jest dobrze, a będzie lepiej. Podejrzewam, że zwłaszcza w reklamie.

Powodzenia!

 

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama