Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Odkąd pamiętam, fascynowała mnie zabawa głosem. Kiedy byłem w wieku szkolnym, uczestniczyłem w zajęciach aktorskich organizowanych przez lokalny teatr, gdzie uczyłem się między innymi podstaw emisji głosu. Co więcej, zajmuję się hobbystycznie śpiewem i niemalże codziennie rozgrzewam swoje struny głosowe.

Dodatkowo prowadzę kanał na youtubie, gdzie odgrywam różne role, które wymagają ode mnie sprytnej modulacji głosu na wiele sposobów. Nad okiełznaniem swojego aparatu mowy pracuję zatem nieustannie i chciałbym spróbować swoich sił jako lektor, choć nie posiadam na swoim koncie żadnych szczególnych osiągnięć.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2020-05-25 me_wash

Cześć, posluchałem sobie i faktycznie - tembr jest jakiś, możę deczko za mocno ciśnięty, by jeszcze go obniżyć, ale kolego polecam wycieczkę do logopedy i intensywne ćwiczenia nad dykcją. Nie trzeba być lekarzem, by stwierdzić, że coś jest nie halo z głoskami szumiąco syczącymi u Ciebie, czyli te sławne w środowisku syblianty. Co do samej interpretacji - nie ma tragedii, ale zawsze może być lepiej i trzeba nad tym również pracować. Powodzenia! 

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama