Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

   Ukończyłam Wydział Radia i Telewizji w Katowicach oraz podyplomowo Logopedię. Od kilkunastu lat jestem radiowym ”czytaczem „.  Obecnie czytam lokalne serwisy informacyjne w RMF MAXXX. Wcześniej byłam prezenterką m.in. w Radiu Złote Przeboje.

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2015-09-23 tomekb

Hej Agnieszko. Na początek przekaż dźwiękowcowi by delikatni ścinał dolne pasmo, bo rezonuje Ci albo stół, albo statyw, ale coś tam buczy w każdym razie. Takie zboczenie techniczne :) Powiem tak, głos fajny, dykcja, emisja jak dla mnie w porządku. Twój tembr może się "sprzedawać", że tak brzydko określę. Jest tylko jedno ale. Ja od razu słyszę u Ciebie manierę czytacza wiadomości. I tu już wszystko zależy tylko od Ciebie. Jeśli chcesz się realizować i wyspecjalizować na wiadomości to powinnaś ją pielęgnować. To jest świetna fucha moim zdaniem, oczywiście dla tych którzy się wybiją. No i można trafić na wizję :) Ale jeśli chciałabyś czytać reklamy czy filmy to musisz tę manierę zwalczyć. Albo w prawo albo w lewo. Nie ma wyjścia. Życiowa decyzja :) Pozdrowienia!

2016-07-19 Marcin Wcisło

Bardzo mi się podoba brzmienie Twojego głosu, Agnieszko. Tak trzymać!!!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama