Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

   Mam na imię Ania i jestem rodowitą Wrocławianką. Dzień zaczynam od uśmiechu i tak też go kończę. Moja praca z głosem dopiero co się zaczyna, dlatego jestem bardzo ciekawa Państwa opinii. Od kiedy pamiętam podobał mi się język hiszpański, dlatego postanowiłam się go nauczyć. Miałam też okazję pomieszkać kilka miesięcy w Hiszpanii, która urzekła mnie słońcem, pomarańczami i flamenco. W tygodniu poza pracą lubię znaleźć czas na sport, dobrą kawę w gronie przyjaciół i gorzką czekoladę. W przyszłości bardzo chciałabym nauczyć się grać na pianinie, a z planów większych - otworzyć własną kawiarnię.

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (3)

2016-06-03 Si®

Pani Aniu, pisze Pani że zaczyna i kończy dzień z uśmiechem. To słychać w Pani nagraniach :)

Ta nutka pogody ducha sączy się z Pani głosu bez przerwy.

 

Niestety to chyba jedyny komplement który mogę wygłosić na temat Pani nagrań. Wyróżnikiem jest uśmiech, całą reszta jest na poziomie zwykłego zjadacza chleba. Miły głos, średnia dykcja. Interpretacja jest, ale daleko jej do oskarowej.

 

Jeżeli chce się Pani bawić w lektorkę, to niestety sporo pracy przed Panią.

2016-06-06 tomekb

Przeciętnie.. Sorki, ale wychodzę teraz na ulicę, wpadnę do sklepu i raz dwa przyprowadzę do studia 5 pań o podobnym potencjale. Niestety... może jednak pianino? :)

2022-02-12 Fenek

Pani Anno, widziałbym panią w moim zespole

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama