Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Od dziecka udzielałem się w chórze (od kościelnych po świeckie) i szkolnych grupach teatralnych. Uwielbiam odgrywać czarne charaktery i improwizować. Z zamiłowania podróżnik, uzależniony od adrenaliny i muzyki. Stara dusza w młodym ciele. Komunikuję się po angielsku, rosyjsku i po polsku.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2016-06-07 tomekb

Łukaszu, uwielbiam Redutę Ordona :) Też mnie to kręci. Ale nie wiem czy to jest dobra próbka do wysyłki. Powiem tak. Twój przypadek jest dla mnie bardzo ciężki do oceny. Jesteś ewidentnie na samym początku drogi. Masz wiele braków. Ale jednocześnie słyszę, że zarówno Twój tembr można uznać za ciekawy, jak i interpretacyjnie nie boisz się iść na całość. Słyszałem takich którzy z takim bagażem polegli, ale i takich którym się udało. To trochę tak jakbyś stanął na starcie, pokazał mięśnie, zrobił parę gibkich przysiadów i zapytał: dobiegnę do mety? Nie wiem. Ale masz szansę :)

2020-12-27 Pilmat

Z tym głosem nadawał byś się do polskiego dubbingu Gothica :).

Jeśli szukasz jakiegoś doświadczenia / portfolio jako głos napisz do mnie na pilcio44@gmail.com

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama