Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

 

Witaj! Mam na imię Michał, ale znajomi mówią na mnie „Miczu”. Mam 26 lat, a od roku ćwiczę i poprawiam swój warsztat związany z lektorstwem.

Kiedy byłem mały i nie umiałem jeszcze czytać, uwielbiałem słuchać lektora albo… mojego rodzeństwa, które czytało mi – nie wiem, dlaczego to lubiłem – ramówkę telewizyjną kanału na dany tydzień, od poniedziałku do piątku! :) Kiedy nauczyłem się czytać, „chłonąłem” książkę za książką, czytając ją oczywiście na głos.

Jak wspomniałem, od roku ulepszam swój warsztat lektorski, a pomaga mi w tym też to, że jestem wokalistą, zatem można rzec, że „pracuję głosem”.
Moje portfolio lektorskie nie jest zbyt bogate – do tej pory miałem przyjemność użyczać swojego głosu w audiobookach wydawanych przez RTCK – rób to co kochasz.
Uwielbiam rozmawiać, mówić, gadać, czytać… I chcę rozwijać swoją mowę również jako lektor. Mimo, że dopiero zaczynam, wierzę, że mogę być jeszcze lepszy!

Do zobaczenia „na trasie” :)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (5)

2016-09-02 Si®

Panie Michale, dykcji i tembru nie opisuję, tu jest ok :)
W Pana nagraniu trochę brakuje mi "duszy". Często, gęsto
praca lektora to czytanie mega nudnych tekstów.
Zabawa polega na tym, żeby przeczytać to w miarę interesująco,
a u Pana jest to dość mechaniczne.

2016-09-28 Quadro

Dykcja dobra, głos masz, ale jak czytasz o miksie i masteringu to proszę Cię wytnij te "brudki":) Chodzi mi o mlaskusie. A poza tym jesteś jak Mike Mechanics - automat powinieneś zdecydowanie wyłączyć, więc... pracuj w tej materii. Pozdrawiam.

2016-10-12 tomekb

Zgadzam się, że w tekście o obróbce audio te mlaski troszkę kłuja. Tak jak akcent w słowie "akustyka". Mnie tembr nie zachwyca, choć przyciąga uwagę. Co do dykcji podobnie jak Panowie nie mam uwag. A sposób czytania rzeczywiście możnaby trochę urozmaicić. No cóż jesli wszysy mowimy Ci to samo, to musi być prawda :)

2017-01-29 Michał Ziomek

Dziękuję Wam bardzo za waszą ocenę i opinię - to dla mnie bardzo rozwijające i budujące :) Dziękuję również za kierunek - co ciekawe, w rzeczywistości jestem raczej pełną energii i humoru osobą, a tutaj chyba za bardzo chciałem być nijaki :) Pozdrawiam!

2017-07-24 me_wash

nic ująć. Jestem ciekaw czy są jakieś postępy w kwestiach, które poruszyli Panowie powyżej.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama