Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

   Nazywam się Ewelina Szłapa. Mieszkam na pograniczu Małopolski i Śląska. Pochodzę z rodziny muzykującej. Jako dziecko bardzo lubiłam czytać na głos. Od kilku lat pracuję głosem – jako pilot wycieczek. Na wykonywanie zawodu lektora zdecydowałam się po nagraniu kursu online dla początkujących pilotów. Przekonało mnie to, że mój głos może się podobać innym ludziom. Żyję w świecie muzyki i głosu, dlatego też dobra dykcja i dbałość o język literacki są dla mnie ważnymi wartościami. Znam angielski, rosyjski i chorwacki.

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2016-06-07 tomekb

Energiczny, mocny głos. Mówisz wyraźnie i pewnie. To dociera, ale kompletnie nie widzę Cię w lektorce. Wydaje mi się, że Twój tembr nie będzie rozchwytywany bo takiego głosu nie szukają realizatorzy i producenci. Bardzo ciężko byłoby Ci zacząć w zawodzie. Ale pamiętaj to tylko moje zdanie. Jeśli jesteś tak energiczna i pewna jak słyszę, to pewnie dla Ciebie wszystko jest możliwe :)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama