Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

   Mam na imię Maciej. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku logistyka. Na przestrzeni lat niejednokrotnie spotykałem się z życzliwymi opiniami na temat swojego głosu. Zwracano mi uwagę na dobrą dykcję, przyjemną barwę i twierdzono, że powinienem spróbować swoich sił w tym kierunku. Do tej pory traktowałem te opinie z dystansem nie wiążąc z tym żadnych planów na przyszłość. Któregoś dnia, zupełnie przypadkowo natknąłem się na niniejszą stronę i pomyślałem, że może jednak warto byłoby zweryfikować wcześniej usłyszane pochlebstwa i oddać swój głos ocenie szerszemu gronu odbiorców. Wspaniale byłoby zaistnieć w jakimś spocie reklamowym czy roli dubbingowej. Czekam na Wasze opinie( zarówno te dobre jak i złe – liczę się z krytyką) bądź ewentualny kontakt jeżeli wpadnę komuś ucho. PS: Niestety nie posiadam profesjonalnego mikrofonu. Wszystko zostało nagrane amatorsko za pomocą dyktafonu w smartfonie więc jakość może pozostawiać trochę do życzenia.

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3
  4. Próbka nagrania użytkownika 4

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (3)

2017-07-17 PinkGuy

Przyjdzie!! A na co? Na piosenki w sekcji lektorskiej, to na pewno :) Szanuję pomysł, ale byłbyś fatalnym Skazą :P co do innych demuf - nie wiem czemu tak mocno upierasz sie przy tym tembrze - wyluzowanym młodzieńcem z ewidentnym problemem dykcyjno-końcówkowym, bo nie jest on spoko...właściwie jest totalnie nie-spoko. Nagrywaj, słuchaj, nagrywaj, słuchaj, zniechęć się, zmotywuj się, nagrywaj, słuchaj, a potem powtórz proceder. Zachęcam do zgody, a będą nagrody

2017-07-24 me_wash

.... kompletnie nie trafia to do mnie. Jakoś tak gardłowo, na siłę, a chyba nie o to chodzi.

2017-11-14 tomekb

Słaba dykcja, monotonna interpretacja, oddech do poprawy. Przykro to pisać, ale nie rokuje mi Twój przypadek.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama