Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Jestem mieszaniną zdecydowanie ścisłego matematycznego umysłu (ukończyłam Politechnikę™ Wrocławską Wydział Elektroniki), zamiłowań muzycznych (śpiewam –“ moje nagrania można usłyszeć na portalach YouTube czy iSing pod nickiem driadaPL),  artystycznych –“ choć to być może zbyt wielkie słowo, jedynie czasem bowiem robię™ jakieś szkice, piszę™ wiersze... Ogó‚lnie uwielbiam robić wszystko, a im wię™cej tym lepiej. Pracuję™ aktywnie jako programista, obecnie w Firmie ITeam S.A. we Wrocławiu –“ oprogramowanie dla Banku. Ponieważ wielu ludzi wciąż powtarza, żepo usłyszeniu mnie przez telefon nie chcieli już przestać mnie słuchać i wciąż ktoś namawia mnie do podję™cia konkretnych działań w kierunku wykorzystania tego narzę™dzia jakim obdarzyła mnie natura, a ja uwielbiam czytać książki niezależnie od rodzaju i poznawać nowe poglądy, trendy, zdecydowałam, że spró‚buję... Jeśli chodzi o dyspozycyjność –“ zazwyczaj audiobooki nagrywane są w domach prywatnych –“ tu nie ma żadnego problemu, dysponuję ™mikrofonem marki Shure PG58 oraz przedwzmacniaczem do komputera,nagrywam programem Audacity i konwertuję™ do dowolnego formatu np. .mp3. Gdyby wchodziło w grę™ nagrywanie studyjne –“ tak, po wcześniejszym umó‚wieniu się™ ze mną, mam w pełni elastyczne godziny pracy, co zresztą jest niezwykle przydatne w życiu codziennym. Có‚ż... šdecyzja należy do Państwa.

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2013-03-22 julia2

Szkoda,że tylko jedno nagranie....ale do czytania książek,bajek tak.Bo "wyżej" ciut za słabo....i delikatnie.

2014-03-21 tomekb

Ten głos na pewno dobrze brzmi przez telefon i jestem sklonny uwierzyć, ze klienci słuchają go z przyjemnością :) I co z takim głosem... Hmmm... Warto chyba iść w stronę bajek, audiobooków i dubbingu. Coś w nim jest na pewno. Jesli dodamy do tego zdolności aktorskie... Tylko proszę wziąć pod uwagę, że brak doświadczenia będzie bardzo trudno nadrobić. To może potrwać i wymagać dużo detrminacji.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama