Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Wspó‚łpracuje z polskimi DJami oraz producentami z całego świata. Korzystając ze swoich umieję™tności i talentu głosowego (w tym emisja głosu żeńskiego!), osiągał sukcesy mię™dzy innymi w takich produkcjach jak:

DJ Scotty -Lost Island
Bueno Clinic - Just a Deal
Moreno - SweetStar
Cargo - If you ready
Easytech - Sexy Girl
MaxFarenthide - Rise Up
Tecktologic - We can dance tecktonic
MacFly- Rockless

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (10)

2010-10-25 tomekb

Hmmm. Na pewno umiesz to obrabiać :) Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Głos dziecię™cy i damski emitujesz bez wspomagania stretchem na komputerze? Hmmm nie słyszałem czegoś takiego. Tembr jest ok. Gospodarowanie oddechem też się™ wydaje dobre, ale to jest materiał po obró‚bce wię™c do końca się™ nie da ocenić. Wadą takiego tembru jest jego dość duża powszechność. Jest kilku podobnych lektoró‚w. Dobrzeby było się™ czymś wyró‚żnić. Uważaj na końcó‚wki. Masz ładne, wyraźne ale powtarzalne. Nie wpadnij w długie przeciąganie ostatniej litery w kończącym słowie. Na pewno w branży któ‚rą wybrałeś spokojnie sobie poradzisz. A gdzie indziej? Musiałbym posłuchać innych plikó‚w.

2010-12-20 Maciej Goliasz

Zgadza się™ Tomaszu.Bardziej jestem "obrabiaczem" (bynajmniej nie czyjegoś... siedzenia) i zapaleńcem jeśli chodzi o aranżację™ produkcji oraz w małej mierze naśladownictwo głosó‚w. Niemniej jednak głos damski emituję™ bez wspomagania komputerem (pittch), sam dobrze wiesz, że efekt wyszedłby zupełnie nienaturalny, a nauczyłem się™ tego głosu za sprawą połączeń telefonicznych w celu wyciągnię™cia informacji na temat... zdrady ... ;) (nic nielegalnego)Niestety (bądź stety?) moja "amatorka" głó‚wnie polega na braku studia; nie mam wygłuszonego pokoju - biurko, łó‚żko i ja wśró‚d czterech ścian.

Pró‚bki, któ‚re są powyżej nie nagrywałem na sprzę™cie za 4 000 zł, lecz na mikrofonie elektretowym za 15 zł - nie brzmią najgorzej, odbicia fal także nie słychać... prawda? ;) (tak wiem, Ameryki nie odkryłem ... )Mam nadzieję™, że chociaż kilku ludzi doceni moje umieję™tności oraz fakt, że potrafię™ wycisnąć maximum z minimum sprzę™tu - nie mó‚wię™ tylko o powyższych pró‚bkach, ale o innych, któ‚re siedzą na wierzchu internetu, któ‚re także nagrywane były na tanim sprzę™cie.Teraz mam troszkę™ wię™cej sprzę™tu, jakość produkcji jest inna (no i co z tego? :P)Pozdrawiam serdecznie.

2011-01-18 Mateusz Gołąb

a Zuri jest z Bielska ;) może podjedzie do mnie i zaprezentuje na żywo swoje umieję™tności wokalne?:) może faktycznie chłopak ma talent a Wy się™ czepiacie :)

2011-01-18 Maciej Goliasz

Czy pod tym pseudonimem kryje się™ pan Mateusz Gołąb? :)

Z miłą chę™cią spotkałbym się™.

2011-01-18 Mateusz Gołąb

mateusz@golab.net.pl pisz ;)

2011-01-19 polscylektorzy

Z niecierpliwością czekamy na nagrania.

2011-02-16 lenahar

Panie Macieju,drugie nagranie podoba mi się™.Szkoda tylko,że koniecznie Pan chce naśladować modny sposó‚b mó‚wienia .Ma Pan duże możliwości,ale jeszcze czeka Pana sporo pracy nad dykcją i emisją głosu.W nagraniu pierwszym słychać niedociągnię™cia.Po co Pan naśladuje głos żeński,czyżby chciał Pan zostać aktorem?Lepiej skupić się™ nad pracą nad swoim naturalnym głosem.Warto go szkolić.Proszę™ mó‚wić z mniejszym naciskiem na dolne dżwię™ki to trochę™ mę™czy.Chrypa w głosie jest oznaką problemó‚w głosowych, a nie ładnego tembru.Proszę™ umieć odró‚żnić niski pełny blasku głos od głosu zachrypnię™tego.Niewprawne ucho tego niestety nie wysłyszy.Problemy głosowe zaczynaja się™ od nieprawidłowego uzywania głosu.Nie ma tu miejsca na cały wyklad na ten temat.To tyle.Życzę™ powodzenia.

2011-02-18 Maciej Goliasz

Bardzo dziekuje Pani Leno za komentarz, wezme to wszystko pod uwagę™.

2013-03-22 julia2

Fajniee......

2013-03-22 julia2

Tak na dzideja owszem....

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama