Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Kamil Łanuszka z Krakowa. Pracownik jednej z większych grup kapitałowych w Polsce. W czasie wolnym gitarzysta. Miłośnik radia. Póki co, beż żadnego doświadczenia w pracy z mikrofonem. Nagrane spoty to pierwsze próby z budżetowym sprzętem (MXL 770). Mając świadomość ogromu pracy jaka mnie ewentualnie czeka, uprzejmie proszę zawodowców o opinię. Warto z takim głosem iść w tym kierunku? Determinacji na pewno nie zabraknie.

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

2 (2 głosy)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (4)

2018-03-05 me_wash

Cześć - podoba mi się Twój tembr, niby neutralny, a jednak coś w nim jest. Interpretacja jest niestety bardzo podobna we wszyskich próbkach - trochę na "jedno kopyto", ale nie chce zniechęcać. Ćwicz, cierpliwie walcz o swoje, powoli do celu, bo jak mawaia mój kolega - cierpliwość palcem dół wykopie :) 

2018-03-16 tomekb

Słyszę podobne glosy w lokalnych reklamach radiowych. Chodzi mi o poziom, nie o tembr. Jeśli to jest rzeczywiście Twoja pierwsza próba to raczej nie powinieneś się zastanawiać. Choć trochę nie mogę w to uwierzyć, bo słyszę bardzo wyraźną manierę reklamowo/radiową. Sposób intonacji, oddechy, tempo... Obstawiłbym, że musiałeś juz stać za mikrofonem.

2018-03-21 neurologopeda

Też mi trudno uwierzyć, że to Twoje pierwsze próby z mikrofonem - brzmi dość profesjonalnie. Realizacyjnie jest bardzo dobrze, barwa głosu pasuje do reklam. Proszę śmiało próbować w tej branży. Życzę powodzenia.

2018-03-21 kam

Cześć. Dzięki za wysłuchanie próbek i komentarze. Niezła motywacja do dalszej pracy. To prawda – nigdy nie stałem za mikrofonem. Nigdy wcześniej nie nagrałem żadnego spota. Wszystko co przesłałem to moje pierwsze amatorskie próby. Ale to miłe, że nie możecie w to uwierzyć : ) Cóż, teraz pozostaje mi „tylko” gdzieś zacząć na poważnie… W razie gdyby ktoś był moim głosem zainteresowany, proszę o kontakt na kamlan(at)poczta.fm.
Pozdrawiam.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama