Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Cześć!

Nazywam się Maciej Melcer, chociaż i tak wszyscy mówią do mnie Meli, więc i Wy możecie! Pracuję głosem już od kilku lat, a swoje pierwsze kroki, a raczej… słowa wypowiadałem na antenie radia. Trwa to do dziś. Na co dzień możecie mnie usłyszeć na antenie takich stacji jak: ESKA, VOX, PLUS, ESKA ROCK i WAWA. To był punkt zapalny mojej przygody z pracą lektora.
Od pewnego czasu mam własne studio nagraniowe, w którym realizuję różne produkcje i ćwiczę swój głos. Mam na swoim koncie głównie produkcje w formie spotów czy filmów.

Mój obecny cel to rozwinięcie się pod kątem pracy lektora filmowego oraz czytania audiobooków. Mogę użyczyć głosu także do innych produkcji, jak np. szkolenia multimedialne czy filmy instruktażowe. Praca głosem to moja pasja i staram się ją wykonywać nad wyraz profesjonalnie. Jestem perfekcjonistą i zawsze dążę do najlepszego efektu końcowego.

 

14.07.2020 - aktualizacja

Przez ostatni rok sporo się zmieniło. Zrezygnowałem z pracy w radiu, aby móc w pełni rozwijać się jako lektor. Niestety pracując tam nie mogłem nagrywać chociażby reklam. Mimo to nie próżnowałem. Udało mi się nagrać m.in. audiobooka dla wydawnictwa Osmpower. Dosłownie kilka dni temu wydaliśmy bajkę, która jest już dostępna w Audiotece, a dystrybucją zajmie się też Storytel.

Nagrywałem również dubbing do modyfikacji Gothica, a także brałem udział w produkcjach reklamowych. Zacząłem też uczęszczać na zajęcia z emisji głosu, aby zwiększyć swój zakres tonalny.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (4)

2019-05-31 Przemysław Strzałkowski

Podobają mi się Pana próby narracji, zwłaszcza 1 i 2. Można się czepiać drobiazgów, ale ogólne wrażenie jest fajne. Bo słychać, że wie Pan o czym czyta. Zatem audiobooki... kto wie? :)

 

2019-05-31 Przemysław Strzałkowski

P.S. A bakcyl radiowy... w pełni rozumiem! I pozdrawiam :)

2019-07-24 me_wash

A mi jakoś brakuje trochę zaangoważania w tych próbkach. W pierwszej próbce - "...wprost ogromny." - a emocje mówią, że jest większy, ale bez przesady... Tembr bardzo fajny, ładne doły no i dobrze posłuchać próbek ze studia, a nie np. z telefonu :) Co do pozytywów, to w próbkach nie słychać maniery radiowca z racji wykonywanego zawodu, a to duży plus. Brakuje mi tu reklam - jestem ciekaw jak brzmi czytanie szybkie i energiczne w Twoim wykonaniu. Te próbki nie przekonują mnie, ale nie zrażaj się, bo jest o co powalczyć. Powodzenia!

2020-07-15 Meli

Cześć! Zapraszam do wysłuchania aktualnych próbek :)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama