Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Wiele lat temu, będąc jeszcze dzieckiem, dostałam kasety magnetofonowe z czytanymi bajkami. Uwielbiałam ich słuchać! Nigdy jednak nie próbowałam swoich sił jako lektor, choć pomysł ten już od jakiegoś czasu chodził mi po głowie. W końcu znalazłam "Próbę mikrofonu", by móc się sprawdzić, dlatego będę wdzięczna za wszelkie opinie.

Mogę powiedzieć o sobie jeszcze, że moją pasją jest muzyka. Potrafi mnie całkowicie pochłonąć. Kiedy tworzę muzykę, godziny mijają jak minuty. W ostatnim nagraniu jako podkład muzyczny dodałam własny utwór :)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (4)

2020-09-02 Przemysław Strzałkowski

Kłaniam się,

Pani głos jest delikatny, a zarazem nieco matowy "na dole" i może się podobać. Tym bardziej, że moim zdaniem czuje Pani melodię zdania (przydaje się pasja muzyczna ;)). Zresztą wyczucie tejże melodii dobrze świadczy o czytaniu ze zrozumieniem (kto mówi? do kogo i po co? co w tym momencie czuje? jaką ma historię / motywację?).

Zawsze powtarzam, że jeżeli lektor nie rozumie tego, co czyta, to nieszczęsny słuchacz nie ma żadnych szans na zrozumienie. A już na pewno takiego czytania "nie kupi".

Pojawia się lekka hiperdykcja ("magnoliĘ", "wiosnĘ"), ale interpretacja jest obiecująca :)

2020-09-04 Maria Anna Pacuła

Mowa i muzyka mają ze sobą tak wiele wspólnego :))) Pięknie dziękuję za opinię i cenne wskazówki :)

2020-12-21 Pilmat

Witam,

Chciał bym, aby przeczytała Pani 3 strony wstępu do mojej strony o tematyce rozwojowej.

Mam już utwór muzyczny będący tłem dla głosu lektora. Jeśli jest Pani zainteresowana proszę o kontakt na e-mail pilcio44@gmail.com

2022-01-10 me_wash

Dzień dobry, chciałbym coś dodać, ale w pełni zgadzam się z Przemkiem. :) Ta hiperpoprawność jĘzykowa wydaje siĘ przeszkadzać - warto zwrócić na to uwagę. Tembr zarazem delikatny, a jednak jakiś piasek tam niedaje się nie zauważyć. Powodzenia!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama