Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Pracuje w swoim studiu nad produkcjami i gotów jest do podejmowania nowych zleceń i współpracy z firmami, instytucjami, rozgłośniami radiowymi i stacjami telewizyjnymi. Zainteresowanych współpracą zaprasza do kontaktu: marcin.super.lektor@gmail.com

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2011-07-18 tomekb

Szczerze mó‚wiąc zatrzymała mnie ta pró‚bka na dłużej. Po pierwsze trzeba zwró‚cić uwagę™ na jakość nagrania. Wyró‚żnia się™ pozytywnie z zebranego tu grona kandydató‚w. Sam tembr nie powala, ale to nie o to tu chodzi. Neutralny to dobre określenie i nie pejoratywne. Materiał bardzo dobrze dobrany do głosu, bo to nie jest tembr do wszystkiego. Mamy przykład całkiem zgrabnie przeczytanego ofa. Moim zdaniem opró‚cz delikatnych poprawek akcentowych i momentami delikatnej hiperpoprawności nie ma się™ do czego przyczepić. Jedyne czego może brakować to pewnego rodzaju pewności siebie w tembrze, zdecydowania, któ‚re musi przyjść z czasem, w trakcie pracy. Mam nadzieję™, że złapiesz kilka zleceń przez tę™ wizytó‚wkę™ lub inne źró‚dła i jeśli się™ nie mylę™ za jakiś czas możesz startować w zawodzie.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama