Baza polskich lektorów
BAZA LEKTORÓW

Poznaj twarze i historie polskich lektorów! Poniżej przedstawiamy sylwetki najpiękniejszych głosów lektorów filmowych, reklamowych i dubbingowych. Uwaga! Znalazłeś nieaktualny wpis? Masz dodatkowe informacje lub uwagi? Pisz do nas.

Aneta Janowska jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Krakowskich Szkół Artystycznych; w 1997 roku obroniła egzamin ZASP dla aktorów dramatu. Przez kilka lat związana z Teatrem im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, gdzie występowała w takich spektaklach jak: "Zemsta", "Śluby panieńskie", "Józef i cudowny płaszcz snów w technikolorze", "Ania z zielonego Wzgórza", "Kopciuszek", "Tancerz mecenasa Kraykowskiego", "Poczekamy, zobaczymy", "Krzesiwo".

Przed mikrofonem od 1994 roku. Prezenterka w Radio Rekord FM, VOX FM RADOM, a następnie w Radio ESKA. W latach 1999-2001 prezenterka TV Polsat i TV4. Współpracuje m.in. z Faktorią Lektorską Mikrofonika.

"Z wykształcenia aktorka. Z zamiłowania lektorka. Z wielką przyjemnością użyczam głosu w produkcjach dźwiękowych: reklamach radiowych i telewizyjnych, materiałach promocyjnych, szkoleniach, prezentacjach, zapowiedziach telefonicznych, voiceover do filmów, reportaży, stron www" - mówi o sobie.

 

(źródło: materiały własne, janowska.net)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. reklama "French Touch La Belle Vie"
  2. fragm. prezentacji "Purina Pro Plan Sterilised"
  3. promos konkursu RMF Classic "Garnitur od podszewki"

Oceń lektora

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama