Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Na co dzień zawodowo zajmuję się marketingiem i sprzedażą, a dużą część mojego dnia zajmuje praca z telefonem i prowadzenie prezentacji. Karierę zawodową zacząłem od pracy „na słuchawce” przy kampaniach realizowanych na rynku brytyjskim.  Prywatnie interesuje się wieloma rzeczami: historią, grafiką, uprawiam aktywnie różne sporty, jednak główna pasja to lotnictwo. Od 3 lat posiadam licencję PPL i latam w samolotami w Aeroklubie Warszawskim. W ubiegłym roku, przy okazji jednego ze spotkań, zostałem zaproszony do studia przez jedną z warszawskich agencji marketingowych do kilku nagrań próbnych, a w tym roku zrealizowałem pierwsze nagranie komercyjne. Wcześniej miałem możliwość nagrania kilku zapowiedzi do IVR. Już od kilku lat byłem namawiany, aby spróbować sił w tym kierunku i teraz żałuję, że nie spróbowałem wcześniej. To coś zupełnie ciekawego i niezwykle pasjonującego. Czas zrobić kolejny krok i poddać się profesjonalnej ocenie. Proszę zatem o komentarze.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (3)

2016-10-12 tomekb

Tembr naprawdę fajny, męski, przyjemny. Ludzie na pewno Ci mówią, że masz radiowy głos. Mają rację. Ale dykcja niestety słaba, emisja również nieciekawa, gospodarownaie oddechem i interpretacja pozostawiają wiele do życzenia. Jednym zdaniem: Masz dobrej klasy narzędzie, ale nie potrafisz nim pracować.

2017-01-03 marcinl

Dziękuję za komentarz. Na pewno zgadzam się, że warsztat do poprawienia.

2017-07-24 me_wash

Co do emisji, dykcji, interpretacji, nie będę oryginalny tylko powiem - ćwiczenie czyni mistrza! :) Proszę się nie zrażać, a działać. Jakiś kurs albo warsztaty na pewno pomogą osiągnąć lepsze wyniki, bo potencjał z takim głosem jest spory.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama