Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Intensywna praca zawodowa i częste pobyty poza domem zaowocowały prywatnymi nagraniami książek dla dzieci. Namowy znajomych, dzieci i przyjaciół spowodowały łączenie przyjemnego z pożytecznym. Opró‚cz czytania książek dla dzieci, beletrystyki oraz wszelkiego rodzaju literatury coachingowej, chętnie nagrywam teksty naukowe, oraz podkłady do prezentacji firmowych, w rozumieniu których bardzo pomocnym jest moje wykształcenie. Moim cichym marzeniem jest nagranie ścieżki lektorskiej do TV filmu popularno-naukowego, może i fabuły. Tego jeszcze nie miałem okazji robić, ale ponoć na realizację marzeń nigdy nie jest zbyt późno.
Dbam o czystość wymowy, właściwe akcentowanie, nie trawię barbaryzmów!!! Czasem zdarza mi się™ hyperpoprawność ortofoniczna... ... wymowa samogłosek "ą" i "ę™" - pracuje "ę™" nad tym. Ot stara szkoła ję™zyka polskiego! Zainteresowanych wspó‚łpracą zapraszam: tulsidas@vp.pl

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (10)

2012-06-22 tomekb

Moim zdaniem to jeden z dwó‚ch najciekawszych głosó‚w w tym dziale. Dojrzały i ciekawy tembr. Hiperpoprawność rzeczywiście momentami rani uszy, ale ważne, że jest tego świadomość. Do książek głos świetny!

2012-06-23 Tao

Dzię™ki, komunikat jasny!!! :)))))

Jestem przed testami czy głos mó‚j nada się™ do lektorki filmowej... O wynikach niezwłocznie poinformuję™.

Niedługo pojawią się™ nagrania bez tej hyperpoprawności... pó‚ki co praca, praca, praca... :)

2012-07-12 Tao

No to już hyperpoprawności nie ma, tak przynajmniej mi sie wydaje, nowe nagrania, w tym jedno w jezyku rosyjskim.

Bedę™ wdzię™czny za ewentualne uwagi.

2012-07-13 polscylektorzy

Pan Tomasz zmienił pró‚bki. Teraz brzmi naprawdę™ zawodowo. Dobry tembr, spokó‚j w głosie powoduje, że słucha się™ tych nagrań z zainteresowaniem. A w ję™zyku rosyjskim jak native - brawo! Mnie się™ podoba.

2012-07-24 tomekb

Ale oldschool :) Normalnie bajki z adaptera mi się™ przypomniały. Panie Tomaszu to jest naprawdę™ coś ciekawego. Wyjątkowy tembr, dużo lepiej niż w poprzednim demo, choć troszeczkę™ za smutno moim zdaniem. Ogó‚lnie podtrzymuję™ - jeden z dwó‚ch najciekawszych głosó‚w w tym dziale.

2012-07-25 Tao

chmmm... dziekuję™ bardzo, a co do bajek z adaptera... na takich bajkach sie wychowywałem, miałem to szczꙶcie: Łapicki, Kwiatkowska, itd. No tak, to też poważny sygnał, to "za smutno"... echhhhh. Głos do filmó‚w oki, tak mi powiedzieli po pró‚bach ale teraz czeka mnie praca żeby ten smę™tny odruch wyeliminować... trafił Pan Panie Tomku. AAAA no i wszystkim lektorom filmowym, no prawie wszystkim chapeau bas!!!! Dla mnie ta pró‚ba była troche jak pierwsza jazda samochodem... trzeba pamię™tać o wszystkim; sprzę™gło, gaz, hamulec, lusteko wsteczne, kierunkowskaz, biegi... dykcja, intonacja, tempo, odpowiednie oddanie emocji no i to że nie ma kiedy na film nawet popatrzeć, tylko licznik czasu... ufff Praktyka czyni mistrza... pożyjemy zobaczymy.

2012-07-25 Tao

No i dzisiaj małem okazję™ nagrywać na U 87, czekam na mastering... z niecierpliwością.

2012-07-26 tomekb

Dobre poró‚wnanie z tym samochodem. Jak jeszcze dodać, że kiedyś to było czytane praktycznie "na żywo", to jeszcze bardziej pasuje. Ale taka szkoła daje jak widać doświadczenia na całe życie i wykuwa mistrzó‚w. Trzymam kciuki!

2012-07-26 Tao

Tak pamię™tam taka imprezę™ jak Konfrontacje, jedyna mozliwośc obejrzenie za komuny tych lepszych zachodnich filmó‚w... tam było czytane na zywca... Pan Knapik - najczꙶciej chyba wó‚wczas czytający lektor.

2012-11-09 Tao

Coś nowego, nagranie nr 2 wzbogacone o fragment podkładu do płyty z filmem z wykładu. Każda uwaga cenna jak zwykle, pozdrawiam wszystkich.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama