Baza polskich lektorów
BAZA LEKTORÓW

Poznaj twarze i historie polskich lektorów! Poniżej przedstawiamy sylwetki najpiękniejszych głosów lektorów filmowych, reklamowych i dubbingowych. Uwaga! Znalazłeś nieaktualny wpis? Masz dodatkowe informacje lub uwagi? Pisz do nas.

Alan Pavletta w dzieciństwie interesował się piłką nożną, tramwajami, pociągami i... radiem. Jako chłopiec współprowadził audycje dla dzieci na antenie nieistniejącego już Radia Obywatelskiego. Później rozstał się z mikrofonem na wiele lat.

Po ukończeniu w 2010 roku studiów politologicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu rozpoczął na poważnie przygodę z mikrofonem, równocześnie zbierając doświadczenie w produkcji audio.

Jego obecne hobby to nowe technologie. Pozostał u niego sentyment do podróży koleją oraz "Kolejorza" - choć bardziej lubi po pracy bawić się ze swoimi dziećmi, niż oglądać mecze.

Alan posiada energiczny, świeży, młody głos - idealnie wpisujący się w obecne trendy na rynku reklamy dźwiękowej. Jest dostępny w wielu znanych bankach głosów, m.in. w Mikrofonice.  Możecie go usłyszeć m.in. na antenach Grupy RMF FM, ESKA i w licznych stacjach lokalnych.

(źródło: materiały własne)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. reklama "Centrum Meblowe EMS"
  2. reklama "Doma LOT"
  3. reklama "Diament Klub"

Oceń lektora

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama