Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Praca głosem towarzyszy mi od najmłodszych lat, jednak względnie od niedawna o wiele prężniej się w tej dziedzinie zacząłem rozwijać. Od przełomu roku 2021 i 2022 brałem udział w tworzeniu projektów dubbingowych w fanowskich grupach, takich jak chociażby NanoKarrin czy Monchat oraz użyczam głosu w powstającej grze „Eden” od Haxo Game Studios.

Ponadto jestem aktualnie redaktorem w Radiu Aktywnym – internetowym radiu Politechniki Warszawskiej, nie zamierzam jednak na tym poprzestać i chciałbym swoją przyszłość wiązać właśnie z pracą głosem.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2023-06-14 me_wash
Dzień dobry, gdzie pierwsza próbka, a gdzie druga? :D Słychać dobry montaż, dobre emocje, ale tembr podkręcony ładnie - brawa dla montażysty. Niestety na samym wstępie słyszę "dy" zamiast "gdy", "kole" zamiast "kolej", "wiency" zamiast "więcej" i dalej "plenta" zamiast "planeta" itd. Tembr raczej przeciętny, ale i takie są potrzebne. Przydałoby się też pokazać od strony interpretacji reklam. Powodzenia!
2023-08-21 Jan Kuna

Dziękuję za opinię, nie sądziłem że po takim czasie jeszcze ktoś zauważy moje próbki :) Co do pierwszej z nich, głos nie jest aż tak podbity jak by mogło się wydawać, to bardziej kwestia estetyczna, sam jestem do dzisiaj w szoku, że potrafię taką barwę osiągnąć. Odnośnie pozostałych, najwidoczniej nie wyłapuję jeszcze niektórych pomyłek nawet po kilkukrotnym przesłuchaniu, dziękuję za ich pokazanie. Od momentu publikacji udało mi się wziąć udział w dubbingu Dragon Ball Z Kai dla Polsat Games w Studiu PDK, więc już jakieś większe kroki za mną, ale fakt - jeszcze daleka droga :)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama