Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Pisze o sobie: "Urodzony 08.06.1980 w Stalowej Woli. Mieszka pod Sandomierzem, w miejscu najbardziej wyjątkowym ze wszystkich, u styku dwóch największych polskich rzek: Wisły i Sanu.

Absolwent Politechniki Radomskiej na Wydziale Transportu, Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na Wydziale Ekonomii oraz Szkoły Coachingu Lilianny Kupaj w Tarnowie. Według niego uśmiech i wypowiadane słowa to jedyne narzędzia, które potrafią zdziałać cuda. Wicedyrektor Gminnego Centrum Kultury w Gorzycach koło Sandomierza. Działacz, coach, samorządowiec, lektor, pasjonat dziedzin wyjątkowych.

Wszystko, co słyszalne dla ludzkiego ucha fascynuje go od zawsze. Uwielbia czytać, mówić, ale przede wszystkim słuchać. Swą przygodę z mikrofonem rozpoczął wiele lat temu, jednak profesjonalnie postanowił użyczać swojego głosu kilkanaście miesięcy temu. W pracy lektora fascynuje go to, co teoretycznie niewidzialne. W życiu prywatnym nie znosi ignorancji, a pełnią szczęścia określa rodzinę i tzw. święty spokój."

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2020-09-07 me_wash

Dzień dobry, na wstępie chciałem zaznaczyć, że zarówno muzyka w próbce nr 2 jak i "efekt" na wokalu zabrał mnie na wycieczkę w lata 80 :D Cudowne czasy ;) Ale zejdźmy na ziemię - zaczynając od końca - próbka 3 brzmi trochę jak ucznowska recytacja wiersza przy tablicy. Proszę mnie źle nie zrozumieć, ale te wznoszące tonacje bywają irytujące i powodują monotonię całości. Już w próbce trwającej niespełna minutę, mam dość słuchania. Nie wyobrażam sobie audio booka czytanego z taką, nazwijmy to manierą. Próbka 2 sieje trochę zamęt mojej głowie - muzyka jak w programie TV, treśc wskazuje na miejscowy komunikat, a interpretacja - sztywna i sztuczna. Może to ten efekt zdublowanego wokalu rodem z Pana Kleksa. W próbce 1 jest jak w 3. Dykcja momentami kuleje. Nie chce Pana zniechęcać, ale dużo pracy przed Panem. Powodzenia.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama