Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

    Nazywam się Sebastian Trzopek, w internecie działam pod ksywką Skuner i prowadzę kanał na Youtube pod nazwą Skuner Entertainment. Od zawsze kocham muzykę i fascynuję się brzmieniem. Lawirowałem pomiędzy przeróżnymi gatunkami muzyki próbując grać na wielu instrumentach, aż natrafiłem na beatbox jakieś 10 lat temu i od tego momentu rozpocząłem przygodę z operowaniem głosem. 6 lat temu zacząłem pisać swoje piosenki w stylistyce wierszy i rapu, 3 lata temu zacząłem aktywnie działać  w kierunku nagrywania swoich utworów i filmów, dziś jestem w trakcie nagrywania własnego albumu muzycznego w kanonie Hip - Hop' u. Tworzę także filmy dla telewizji o E- Sporcie, prowadzę audycje na żywo, tworzę parodie reklam telewizyjnych i ostatnio radiowych,  podejmuję działania lektorskie, dubbing' owe oraz narracyjne w domowym zaciszu, jak i w Internecie. Jestem autorem wszystkich tekstów w moich materiałach, od dziecka piszę opowiadania, wiersze itp., a ze wszystkich konkursów recytatorskich i słowotwórczych najniższą zdobytą przeze mnie lokatą było drugie miejsce (przyznając nieskromnie). Mój cel to praca głosem zawodowo; w radiu, telewizji lub Internecie, jako lektor, dubbing' owiec lub/i muzyk.

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2017-11-14 tomekb

 

Podoba mi się Twój luz i dowcip. Słychać, że lubisz mikrofon i on lubi Ciebie. Twoje zdolności wcielania się w różne postacie mnie osobiście imponują. Ale Twój głos jest b. charakterystyczny. Szybciej odnajdziesz się chyba jako dziennikarz czy satyryk. Po prostu jako postać. A lektor to taki trochę człowiek z cienia. Zaś gdy już będziesz sławny to propozycje gościnnych dubbingów same przyjdą ;) Powodzenia!

 

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama