Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Rozmowa z Krzysztofem Grębskim: Włatcy Móch, radio jako medium inspiracji i powrót do teatru
Autor: Leonard Michalski
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Fc-YltjRHQI&feature=youtu.be
Data publikacji: 03.06.2020

Panowie przez ponad czterdzieści minut rozmawiają "o psychologicznym podejściu do pracy aktorskiej, o roli wykładowcy oraz o tym, co oferuje Wrocław i dlaczego warto sięgać po więcej."

Fanom polskiego serialu animowanego dla dorosłych "Włatcy móch" spodoba się również to, że Krzysztof Grębski - który użyczył głosu kilkudziesięciu bohaterom serialu - opowiada nie tylko o kulisach pracy w dubbingu: castingach i szukaniu pomysłu na głos danej postaci, ale też o swoich młodzieńczych, aktorskich fascynacjach.


Przypomnijmy, że "Włatcy móch" to serial emitowany początkowo (od listopada 2006 do grudnia 2011) przez stację TV4. Serial stworzyło wrocławskie studio RMG (później Xantus), a za realizację dźwięku odpowiadało wrocławskie Studio Voiceland.

Tytuł serialu nawiązuje do powieści "Władca much" Williama Goldinga. Ze względu na wulgarny język i drastyczne sceny "Włatcy móch" bywają porównywani do amerykańskiego serialu "Miasteczko South Park". Najpopularniejsze odcinki przyciągały prawie milionową widownię, a dwa razy tyle osób oglądało serial w internecie.

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama