Baza polskich lektorów
BAZA LEKTORÓW

Poznaj twarze i historie polskich lektorów! Poniżej przedstawiamy sylwetki najpiękniejszych głosów lektorów filmowych, reklamowych i dubbingowych. Uwaga! Znalazłeś nieaktualny wpis? Masz dodatkowe informacje lub uwagi? Pisz do nas.

Aneta Mazurek jest zawodowo związana z mediami od 1997 roku. W 2008 roku stworzyła własne studio nagrań i rozpoczęła karierę niezależnej lektorki komercyjnej. Jej głos znany jest z wielu produkcji radiowych jak i telewizyjnych dla wiodących na rynku marek.

W 2011 roku podjęła współpracę z radiem RMF FM, użyczając swojego głosu zarówno na potrzeby produkcji komercyjnych jak i oprawy programowej. Ponadto współpracuje m.in. z Grupą Radiową Agory, siecią rozgłośni radiowych Eska oraz internetowym bankiem głosów Mikrofonika.

Jej atuty to elegancki głos o przyjemnej, żywej barwie oraz świetna dykcja. Głos najchętniej podkłada w reklamie, natomiast nie weźmie udziału w projekcie, którego nie popiera. Swoją pracę postrzega jako wielką, życiową pasję. Podkreśla, że każdy głos jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Początkującym życzy wytrwałości i wielu wspaniałych wyzwań!

(źródło: materiały własne)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. reklama "Essetil complex"
  2. reklama "Lenovo Yoga 500"
  3. promo "RMF FM"

Oceń lektora

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama