Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Rozmowy w Toku - Skąd znam ten głos
Autor: John Green
Źrodło: https://youtu.be/JdCAUGWXRi4
Data publikacji: 25.11.2020

Część z Was będzie miała okazję, by sentymentalnie powspominać, a niektórzy zapewne zobaczą nagranie po raz pierwszy. Gośćmi Ewy Drzyzgi byli Zdzisław Szczotkowski, Tomasz Knapik i Lucjan Szołajski.

Poza legendarną trójką wypowiadają się również aktorzy dubbingowi: wśród publiczności zasiadł Jarosław Boberek, a w 22 minucie programu w studio pojawia się Ewa Złotowska.  

Można by rzec, że pytania nie zaskakują oryginalnością. Pamiętajmy jednak, że to początki i "czysta karta". Moda na wywiady z lektorkami i lektorami miała dopiero nadejść, a np. kanałów na YouTube... jeszcze nie było, bo serwis powstał dopiero trzy lata później (luty 2005).
Z tej perspektywy mniej dziwi, że jedna z pań - podczas zainicjowanej przez prowadzącą zabawy w zgadywanie - widząc Tomasza Knapika sądzi, że ten jest Lucjanem Szołajskim. Po osiemnastu latach i niezliczonych wywiadach z Panem Tomaszem do takiej pomyłki raczej by nie doszło...

 

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama