Sprzęt dla letorów
SPRZĘT DLA LEKTORÓW

Co nowego na rynku? Na czym warto zawiesić ucho? Kto i za co dostał kolejną nagrodę? To jest TECHNEWS! Sprzęt dla lektorów? W dziale TESTY znajdziesz efekty naszych praktycznych doświadczeń na mikrofonach i przedwzmacniaczach. A na deser świeżutkie promocje. Trzymaj rękę na pulsie.

- Waży tylko 5 kg i składa się do poręcznej torby - dodaje aktor głosowy i lektor. Rzeczywiście, strona rubyvocalbooth.com zachwala ultralekkość kabiny. Kolejną, podkreślaną zaletą jest szybki montaż: "Ruby składa się z 4 elementów. Połączenie ich ze sobą zajmuje 60 sekund i jest dziecinnie proste."
Można obyć się bez statywu, ponieważ "system mocowań pozwala zamontować Ruby na dowolnych drzwiach lub uchwycie mogącym utrzymać jej ciężar."

Na stronie producenta znajdziecie próbki dźwięku. A na naszym Forum Paweł Ciołkosz wyjaśnia: Dźwięk z kabiny oceniało 12 realizatorów z Warszawy nie wiedząc, skąd pochodzi. Oceniali w skali 1-10. Średnia wyszła na poziomie 7,45 - więc jest całkiem nieźle. Faktycznie jest w dźwięku trochę dołu, ale do zdjęcia kilkoma kliknięciami :) Od jednego z realizatorów usłyszałem: "Lepiej, żeby ten dół był, niż żeby go nie było." Ja mam w DAW’ie ustawiony preset pod Ruby i już nic więcej nie muszę robić.

 

Kiedy - i za ile - będziecie mogli odrzucić ograniczenia tak, jak na tytułowym zdjęciu? Oficjalna sprzedaż Ruby Vocal Booth ma ruszyć 1 stycznia 2022. Według dzisiejszej informacji w zakładce sklep przenośna kabina lektorska kosztuje 2 986,78 zł. Cena uwzględnia 20% upustu.

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama