Sprzęt dla letorów
SPRZĘT DLA LEKTORÓW

Co nowego na rynku? Na czym warto zawiesić ucho? Kto i za co dostał kolejną nagrodę? To jest TECHNEWS! Sprzęt dla lektorów? W dziale TESTY znajdziesz efekty naszych praktycznych doświadczeń na mikrofonach i przedwzmacniaczach. A na deser świeżutkie promocje. Trzymaj rękę na pulsie.

Tradycyjnie dla TEC Awards wyróżnienia zostaną przyznane - już po raz 38 - w kategoriach technicznych i kreatywnych. Tych pierwszych jest 21, a w każdej z kategorii szansę na statuetkę ma kilka różnych produktów.

Wiodący producenci sprzętu audio konkurują o uznanie profesjonalistów. Co może szczególnie zainteresować lektorów? Oczywiście sprzęt w kategoriach "Przedwzmacniacze mikrofonowe" i "Mikrofony":


Microphone Preamplifiers

AEA TRP500 Preamp
Antelope Audio Discrete 8 Pro Synergy Core
Audient iD44 20in|24out Audio Interface
Daking Audio Mic Pre 4T
Focusrite Clarett+ OctoPre
Rupert Neve Designs 5025 Dual Shelford Mic Pre
sE Electronics DM2 TNT

Microphones - Recording

AKG Ara Two-Pattern USB Microphone
Austrian Audio CC8 Cardioid True Condenser Microphone
Earthworks Audio ETHOS XLR Broadcasting Microphone
LEWITT LCT 1040
Mojave Audio MA-37
Warm Audio WA-8000


 

Poza 21 kategoriami technicznymi poprzez głosowanie wyłoniony zostanie również zwycięzca w kategorii "Projekt studia nagraniowego".

Głosować można do 1 marca 2023 roku. Zachęcamy do udziału, bo dzięki zmianom w regulaminie o wynikach może decydować znacznie szersze grono. Po raz pierwszy w historii TEC Awards udostępniono publiczne głosowanie, oddając głos entuzjastom.

Laureatów 38 edycji TEC Awards poznamy 13 kwietnia podczas gali NAMM Show 2023 w kalifornijskim Anaheim Convention Center.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.tecawards.org.

 

Oprac. PolscyLektorzy.pl

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama