Sprzęt dla letorów
SPRZĘT DLA LEKTORÓW

Co nowego na rynku? Na czym warto zawiesić ucho? Kto i za co dostał kolejną nagrodę? To jest TECHNEWS! Sprzęt dla lektorów? W dziale TESTY znajdziesz efekty naszych praktycznych doświadczeń na mikrofonach i przedwzmacniaczach. A na deser świeżutkie promocje. Trzymaj rękę na pulsie.

Tekst na bazie materiałów firmy Audiostacja.pl

 

Firma MXL wyprodukowała niezwykłą kolekcję mikrofonów Heritage Edition. To hołd dla mikrofonów, które okazały się kamieniami milowymi w historii MXL. Wśród nich znajdziecie wysokiej klasy lampowe mikrofony pojemnościowe Genesis oraz V69M.

 

MXL GENESIS-HE - Lampowy mikrofon z serii Heritage Edition
MXL Genesis-HE mistrzowska konstrukcja wśród mikrofonów lampowych; mikrofon który przepięknie przebija się w miksach dzięki spektakularnej szczegółowości. Nagrywający profesjonaliści i muzycy chwalą Genesis za czyste wysokie tony, ciepłą średnicę i zwarty bas. Tym, nagradzanym mikrofonem zrealizujesz wspaniale nagrania każdego wokalisty i w dowolnym stylu. Bogate, klasyczne brzmienie vintage jest po części zasługą użycia autentycznej lampy Mullard 12AT7. Nagrane MXL Genesis-HE partie wokalne wyróżnią się na tle innych ścieżek, z odrobiną lub nawet bez stosowania korekcji.

 

 

MXL Heritage Genesis

 

MXL V69M-HE - Wielkomembranowy pojemnościowy mikrofon lampowy z serii Heritage Edition.
Muzycy, artyści i bloggerzy są zgodni – mikrofon V69 [Heritage Edition] to wzór doskonałości wśród lampowych mikrofonów pojemnościowych. Porównywany z wielokrotnie droższymi mikrofonami V69 nieustannie imponuje swoją bogatą średnicą, dynamicznym charakterem i tym, że brzmienie nagrywanych głosów od razu pasuje w miksie. Prezentujący wspaniałą kombinację wyrazistego, a przy tym ciepłego brzmienia V69 będzie niezbędnym narzędziem w profesjonalnym i domowym studiu nagrań.

 

MXL V69M-HE

Więcej informacji znajdziecie na stronach firmy Audiostacja:

http://www.audiostacja.pl/produkty/1428/MXL-GENESIS-HE/

http://www.audiostacja.pl/produkty/1427/MXL-V69M-HE/

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama