Sprzęt dla letorów
SPRZĘT DLA LEKTORÓW

Co nowego na rynku? Na czym warto zawiesić ucho? Kto i za co dostał kolejną nagrodę? To jest TECHNEWS! Sprzęt dla lektorów? W dziale TESTY znajdziesz efekty naszych praktycznych doświadczeń na mikrofonach i przedwzmacniaczach. A na deser świeżutkie promocje. Trzymaj rękę na pulsie.

Tytuł: M-Track 2X2 Vocal Studio Pro
Autor: Audiostacja.pl
Źrodło: materiały reklamowe
Data publikacji: 22.06.2017

Materiały promocyjne dystrybutora.


Dzięki M-Track C-Series: 2X2, 2X2 Vocal Studio Pro i 2X2M możesz nagrywać i produkować w nieskazitelnie czystej, studyjnej jakości 24 bity/192 kHz przy pomocy intuicyjnego i łatwego w obsłudze interfejsu audio.

Wyróżniają się elegancką, profesjonalną metalową obudową, pakietem światowej klasy oprogramowania, całkowicie nowymi, transparentnymi, niskoszumowymi przedwzmacniaczami Crystal i przetwornikami A/D, zapewniającymi nieskazitelny dźwięk i najwyższą jakość sygnału audio w swojej klasie.

 

Uproszczone nagrywanie studyjnej jakości dzięki M-Track 2x2 Vocal Studio Pro!

Dzięki połączeniu uznanego interfejsu M-Track 2X2, słuchawek HDH40, mikrofonu pojemnościowego Nova Black, kabla XLR i pakietu programowania C-Series Software Suite nagrywanie ścieżek wokalu, instrumentów elektrycznych i akustycznych oraz dodawanie głosu lektora do projektów multimedialnych nigdy nie było tak proste. Połączenie wysokowydajnego sprzętu z łatwym w obsłudze oprogramowaniem skutkuje nagrywaniem w profesjonalnej jakości – w każdym możliwym przypadku.

 

  

Mikrofon pojemnościowy NOVA Black

Sercem mikrofonu Nova Black jest 18-milimetrowa kapsuła pojemnościowa z czystego aluminium o kardioidalnej charakterystyce kierunkowości. Zapewnia ona szerokie pasmo przenoszenia (20 - 20 kHz), wysoką czułość (-38 dB, 0dB = 1V/Pa przy 1 kHz) i dokładne przenoszenie transjentów, co sprawia, że mikrofon może z łatwością uchwycić subtelne niuanse przy minimalnych zakłóceniach niechcianego szumu otoczenia.

 

Słuchawki HDH40
Profesjonalne produkcje wymagają bezkompromisowej dokładności przy monitorowaniu. Słuchawki M-Audio HDH40 to połączenie wysokiej jakości elementów przetworników i trwałej, mocnej konstrukcji, które zapewnia doskonałą reprodukcję dźwięku i wyjątkową izolację akustyczną, niezbędną przy profesjonalnym nagrywaniu i monitorowaniu.W skład zestawu wchodzą:


- Interfejs M-Track 2X2
- Słuchawki HDH40
- Mikrofon NOVA Black
- Oprogramowanie Steinberg Cubase LE, Strike, Xpand!2, Mini Grand, Creative FX Collection.
- Osłona przeciwwietrzna mikrofonu
- Uchwyt antywstrząsowy mikrofonu
- Pokrowiec na mikrofon
- Kabel XLR

Cena zestawu nie powinna przekroczyć 1.000 PLN.

 


Więcej informacji znajdziecie na stronach dystrybutora, firmy Audiostacja.

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama