Sprzęt dla letorów
SPRZĘT DLA LEKTORÓW

Co nowego na rynku? Na czym warto zawiesić ucho? Kto i za co dostał kolejną nagrodę? To jest TECHNEWS! Sprzęt dla lektorów? W dziale TESTY znajdziesz efekty naszych praktycznych doświadczeń na mikrofonach i przedwzmacniaczach. A na deser świeżutkie promocje. Trzymaj rękę na pulsie.

Rusza promocja na Universal Audio 4-710d.
Kupując UA 4-710d w cenie 6800 zł brutto, kartę UAD-2 QUAD Core lub UAD-2 SatelliteQUAD Core o wartości 4 400 PLN dorzucamy gratis:-)!!!

A oto garść szczegółów:

4-710d to prawdziwy kombajn wprost stworzony do pracy w nowoczesnym studiu nagrań. Posiada cztery kanały przedwzmacniaczy w technologii Twin-Finity, co oznacza, że każdy może pracować w trybie czysto tranzystorowym, czysto lampowym lub w dowolnej proporcji między nimi. Co więcej, na każdym kanale znajduje się obwód kompresora oparty o legendarny 1176. Jakby tego było mało, każdy kanał może pracować jako typowy przedwzmacniacz mikrofonowy, preamp instrumentalny lub wejście liniowe. Do tego mamy cztery dodatkowe wejścia liniowe, a cała ósemka skierowana jest do profesjonalnego przetwornika analogowo-cyfrowego z próbkowaniem do 96kHz.

UAD-2 to znana i uznana platforma sprzętowo-programowa, gdzie korzystamy z najlepszych emulacji legendarnych procesorów studyjnych [np. LA-2A, 1176, Neve, SSL, Pultec, Fairchild, Lexicon, Fatso, EMT itd. itp.] nie "męcząc" komputera, gdyż wszelkie obliczenia odbywają się na bardzo mocnej karcie DSP. W wersji Quad dostajemy czteroprocesorową kartę, która może obsłużyć kilkadziesiąt plug-inów, czyli de facto całą sesję nagraniową. A co najlepsze w tej promocji nie płacimy za nią ani złotówki, a karta kosztuje 4.400 zł!!


Można wybrać wersję PCIe do instalacji wewnątrz komputera, lub Satellite pracującą na złączu FireWire

 
Jak informuje Audiostacja, urządzenia dostę™pne są od rę™ki.

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama