Sprzęt dla letorów
SPRZĘT DLA LEKTORÓW

Co nowego na rynku? Na czym warto zawiesić ucho? Kto i za co dostał kolejną nagrodę? To jest TECHNEWS! Sprzęt dla lektorów? W dziale TESTY znajdziesz efekty naszych praktycznych doświadczeń na mikrofonach i przedwzmacniaczach. A na deser świeżutkie promocje. Trzymaj rękę na pulsie.

Informacja dystrybutora:

Aston Microphones to marka wysokiej klasy produktów do współczesnego studia nagrań. Ta nowa marka stworzona została przez Jamesa Younga (dawniej sE Electronics) przy współpracy z Andym Munro (dawniej Dynaudio, obecnie MunroSonic) i koncentruje się na produktach do współczesnego studia nagrań.

W ofercie znajdziemy mikrofony pojemnościowe Origin i Spirit, które potwierdzają bardzo wysokie aspiracje założycieli. Wyrafinowany stylowy kształt daje mikrofonom pofalowana siatka kryjąca wbudowany pop filtr otaczający główkę. Mikrofon jest do tego stopnia odporny na wstrząsy, że można go używać bez uchwytu elastycznego. Doskonałe brzmienie zapewnia przemyślana konstrukcja i specjalnie zaprojektowane kapsuły oraz elektronika. Origin ma charakterystykę kardioidalną, natomiast Spirit może ją zmieniać od dookolnej przez kardioidalną do ósemkowej. Oba świetnie rejestrują wokal i gitarę, choć Spirit jest bratnią duszą także innych instrumentów.

 Na świecie mikrofony Aston, choć są produktami stosunkowo nowymi (debiut podczas tegorocznych targów NAMM w USA), zyskały już ogromne uznanie:
„Mikrofony naprawdę przyciągające uwagę”,
„Origin brzmi szalenie dobrze”,
„Charakterystyka ósemkowa Spirita jest cudnie symetryczna”.

Najznakomitsi producenci porównują mikrofony Aston do najdroższych klasyków.
Mikrofony Aston są zaprojektowane i wyprodukowane w Wielkiej Brytanii.

Wiecej informacji oraz katalog produktow znajdziecie na stronach firmy Audiostacja.pl

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama