Baza polskich lektorów
BAZA LEKTORÓW

Poznaj twarze i historie polskich lektorów! Poniżej przedstawiamy sylwetki najpiękniejszych głosów lektorów filmowych, reklamowych i dubbingowych. Uwaga! Znalazłeś nieaktualny wpis? Masz dodatkowe informacje lub uwagi? Pisz do nas.

Wisława Świątek (z domu Palusińska) znana jest m.in. z roli Tailsa z anime "Sonic X", Barbary Papla z kreskówki "Wunschpunsch", Mandy i G.L.A.D.I.S. z serialu "Odlotowe Agentki" oraz Yan Lin z serialu "W.I.T.C.H. Czarodziejki". Czyta również reklamy i udziela się w filmach dokumentalnych (m.in. "Niech świat pamięta o nas" - 2004).

Producent i szef Studia Produkcji Reklam w gliwickiej firmie Ad.point, a następnie szef studia nagraniowego sieci Eurozet. Lektorsko współpracuje także z internetowym bankiem głosów Mikrofonika.

Jest specjalistką z zakresu budowania wizerunku oraz perswazyjnych technik wywierania wpływu, a także certyfikowanym trenerem NLP. Szkoli dziennikarzy, lektorów i prezenterów stacji radiowych (Radia Zet, RMF FM, Trójki) oraz telewizyjnych (TVN24).
Współpracuje m.in. z Qi Centrum Rozwoju Osobistego i Biznesu, ucząc sztuki rozmawiania, komunikacji z elementami wpływu, sztuki perswazji, pewności wypowiedzi i komunikacji w pracy.

(źródło: materiały własne, dubbingpedia.pl, disney.fandom.com, filmpolski.pl, trainingplanet.pl)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. spot "Perfumeria Douglas"
  2. fragment dubbingu
  3. narracja - tłumaczenie 100%

Oceń lektora

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama