Baza polskich lektorów
BAZA LEKTORÓW

Poznaj twarze i historie polskich lektorów! Poniżej przedstawiamy sylwetki najpiękniejszych głosów lektorów filmowych, reklamowych i dubbingowych. Uwaga! Znalazłeś nieaktualny wpis? Masz dodatkowe informacje lub uwagi? Pisz do nas.

Adrianna Jendroszek zadebiutowała na deskach legnickiego Teatru im. Modrzejewskiej w spektaklu „Wierna wataha”. Od stycznia 2019 roku jest etatową aktorką Bałtyckiego Teatru Dramatycznego im. Juliusza Słowackiego w Koszalinie. Współpracuje także z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu.

Uczestniczyła w licznych warsztatach teatralnych, wokalnych oraz tanecznych. Udzielała się wolontaryjnie w hospicjach dziecięcych. Współtworzy również kadrę koszalińskiej szkoły tańca i managementu talentów Hoodmood.
- Ada to niesamowicie pogodna i pozytywna osoba. Będzie prowadziła zajęcia aktorskie, dbała o to, żebyście dobrze czuli się na scenie, będzie pracowała nad waszą dykcją oraz otwartością i swobodą wypowiadania się. Podczas zajęć z Adą nauczycie się między innymi jak nagrać dobry selftape i przygotować się do castingów! - czytamy na stronie szkoły.

Jest także lektorką; nagrywa spoty reklamowe i prezentacje. - /.../ Niski, przykuwający uwagę tembr wsparty aktorskim wykształceniem sprawi, że Twoja reklama będzie się wyróżniać w natłoku innych produkcji - zapewnia bank głosów Mikrofonika, z którym współpracuje Adrianna Jendroszek.

W obsadzie serialu fabularnego "Pierwsza miłość" można ją m.in. usłyszeć w rolach stricte głosowych: aparat zgłoszeniowy firmy dostarczającej internet (odcinek 2102), konsultantka Biura Obsługi Klienta "Vition Banku" (odcinek 2164).

Lubi jazdę na łyżwach i rowerze, jogę, pływanie oraz taniec.

 

(źródło: materiały własne, btd.koszalin.pl, filmpolski.pl, hoodmood.pl, encyklopediateatru.pl, oriactors.com)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. spot "PAYBACK - Tu się nagradza"
  2. fragm. filmu promocyjnego "Hagi Phases"
  3. spot "PERSJA - Będziesz zadowolony"

Oceń lektora

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama