Baza polskich lektorów
BAZA LEKTORÓW

Poznaj twarze i historie polskich lektorów! Poniżej przedstawiamy sylwetki najpiękniejszych głosów lektorów filmowych, reklamowych i dubbingowych. Uwaga! Znalazłeś nieaktualny wpis? Masz dodatkowe informacje lub uwagi? Pisz do nas.

Lena Charkiewicz - z wykształcenia pedagog, logopeda i muzyk. Specjalizuje się w nauczaniu śpiewu, emisji głosu i dykcji. Pracuje jako pedagog wokalu i wykładowca na Politechnice Koszalińskiej. Gra na fortepianie i flecie poprzecznym.

W koszalińskim Pałacu Młodzieży prowadzi wielokrotnie nagradzany Zespół Wokalny VIVERE. W ramach zajęć uczestnicy w wieku 9-25 lat poznają techniki wokalne przydatne w różnych rodzajach muzyki. Mogą popracować nad dykcją, a także wziąć udział w profesjonalnych sesjach w Studiu Nagrań Pałacu Młodzieży.

Podczas kolejnych edycji Ogólnopolskich Spotkań Lektorów prowadzi warsztaty głosowe. Ich uczestnicy cenią pasję, charyzmę, ujmującą osobowość i ogromne doświadczenie Leny Charkiewicz.

Od 2008 roku lektorka w banku głosów Mikrofonika. Wystąpiła jako ekspert emisji głosu w programie "Rozmowy w toku" (TVN).

 

(źródło: materiały własne, pm.koszalin.pl)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. spot "Menopauzin"
  2. prezentacja "L'Oréal Revitalift" (fragm.)
  3. spot "Fundacja Normalna Przyszłość"

Oceń lektora

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2019-04-15 JulkaL

Niesamowita charyzma, wiedza, doświadczenie, słuch i umiejętność przekazywania emocji i ...
Tak. Jest najlepsza.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama