Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tym bardziej, jeśli w zalewie bełkotliwej, tandetnej i krzykliwej (co zazwyczaj idzie w parze) youtuberskiej papki pojawia się perełka taka, jak interpretacje Anity.
Mamy tu bowiem połączenie znakomitego czytania i błyskotliwych tekstów. Współpraca doświadczonej lektorki - Anity Maroszek oraz autora świetnie czującego słowo i humor - Huberta Tomaszka za każdym razem owocuje wciągającą historią.

Najnowszy, autorski tekst nosi tytuł "Koledzy" i bierze na warsztat zawsze aktualny temat: kto ma droższe i lepsze gadżety? Wprawdzie w warunkach nauki zdalnej młodzież ma mniej okazji do takich porównań, ale "mniej" nie znaczy "wcale", a pandemia kiedyś minie...


"Na tej stacji zatrzymują się pociągi ze specjalnym ładunkiem. Każdy przywozi bajkę lub wiersz. Czy ktoś taki ładunek odbierze?" - pyta zachęcająco na swojej facebook'owej stronie bajkowy tandem. Możecie tam wypatrywać nowości...
My na każdy kolejny transport czekamy z przyjemnością. Polecamy kanał Stacja Bajka na YouTube!

Anita Maroszek jest aktorką teatralną, dubbingową, lektorką oraz wokalistką w projekcie muzycznym Pilár. Najchętniej podkłada głos w reklamie i dubbingu. Jedną z jej  znanych produkcji są „Odlotowe Agentki", serial animowany opowiadający o przygodach trzech nastoletnich agentek.
Współpracuje m.in. z internetowym bankiem głosów Mikrofonika. Tekst, zwrot, kombinacja słów sprawiające największe wyzwanie? Nie ma takiego, "chyba, że po szwedzku". Początkującym radzi, by zawsze, wszystko starać się robić na 200%.

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama