Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Remigiusz Mróz "Lot 202" | making of
Autor: Audioteka | Realizacja making of: Piotr Dudak
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Rw8WcAgXa5Y
Data publikacji: 19.05.2020

O pracy nad pierwszą superprodukcją powieści Remigiusza Mroza "Lot 202" mówią Michał Żurawski, Mariusz Bonaszewski i reżyser Grzegorz Gutkowski, którzy również po raz pierwszy zetknęli się z rygorami nagrywania audioserialu w czasach pandemii.

Nowa organizacja pracy studia; wszyscy aktorzy nagrywani oddzielnie lub zdalnie, dezynfekcja sprzętu, wydłużenie przerw pomiędzy nagraniami, a przez to realizacji całości - to realia, do których trzeba było na długo przywyknąć.
Making of, którego zadaniem jest przybliżenie kolejnej produkcji, tym razem stał się również relacją z trudnego czasu.


"Ta epidemia chyba mocno nas wszystkich zmobilizuje do jakiejś nowej kreatywności. W ostatecznym rozrachunku będziemy bogatsi o nowe doświadczenia" - przewidywał reżyser Grzegorz Gutkowski. Czy tak się stało? Na pewno potrafimy teraz docenić to, czego na ponad rok zabrakło.

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama