Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Maciej Jabłoński Na Ławeczce - Jakub Rutka Na Żywioł [WYWIAD]
Autor: Na Ławeczce
Źrodło: https://www.youtube.com/watch?v=Q767moqQ4Uo
Data publikacji: 13.06.2016

W internetowym talk show Jakuba Rutki od pewnego czasu nie pojawiają się nowe odcinki, więc tym bardziej warto zobaczyć ten wywiad. Przypomnijmy, że z autorem programu spotykali się "przedstawiciele polskiego show biznesu: aktorzy, muzycy, kabareciarze, lektorzy" (źródło: jakubrutka.pl). I dodajmy, że oprócz serwisu YouTube program ukazywał się również na platformie WP.TV.

"Na ławeczce po raz kolejny zasiada przedstawiciel branży lektorskiej, ale nie tylko, bowiem Maciej Jabłoński jest również prezenterem TVP" - czytamy w zwiastunie na facebookowym profilu talk show.


Maciej Jabłoński ma na koncie reklamy radiowe i telewizyjne, filmy (m.in. dla Discovery, National Geographic, Netflix, Fokus TV), materiały multimedialne oraz audiobooki (pozycje w Audiotece i Storytel). Jest oficjalnym głosem promocyjnym Warner Music Poland i TVP Sport.

Nagrywa w studiach na terenie Warszawy lub we własnej kabinie. Udziela się również w dubbingu (gry komputerowe, filmy animowane - m.in. dla Baby TV, Canal Plus, TVP ABC). Prowadzi indywidualne i grupowe szkolenia głosu oraz zajęcia w Akademii Telewizyjnej TVP.

- Głos jest najważniejszym narzędziem komunikacji. Nieprzyjemna barwa, zła dykcja, brak logicznego akcentu czy niewłaściwe tempo mówienia, potrafią zepsuć przekaz i pozostawić złe wrażenie.
Dlatego warto się doskonalić, by umiejętnie wykorzystywać głos nie tylko w pracy zawodowej - pisze na swojej stronie o autorskich warsztatach. 

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama